Konkurs je istekao.

Molerofarbar - Lakirer

Metalno Mijatović d.o.o.

Beograd

16.07.2020.

Preduzeće za proizvodnju, promet i usluge, je osnovano 1997. godine, i u privatnom je vlasništvu. Preduzeće se pretežno bavi proizvodnjom crne metalurgije i trgovinom repromaterijala i gotovih proizvoda iz tog segmenta. U svom vlasništvu u industrijskoj zoni u Leštanima, Opština Grocka, poseduje magacinski prostor repromaterijala, kao i savremenu radionicu za izradu čeličnih konstrukcija, delova i sklopova, delove nameštaja, a po zahtevu i tehnickoj dokumentaciji kupaca. Zbog proširenja proizvodnih kapaciteta i povecanog obima prodaje i proizvodnje, potrebne su nam,ozbiljne, odgovorne osobe za posao:

MOLEROFARBAR - LAKIRER

Lokacija posla: Beograd - Leštane, Kružni put bb

Opis posla:

  • Rad na pripremi i farbanju metalnih konstrukcija, delova i elemenata
  • Pripremni radovi za farbanje (brušenje, gitovanje, struganje)
  • Antikorozivna zaštita alkidnim, poliuretanskim, epoksidnim bojama
  • Završno farbanje valjkom, četkom, pištoljem, pompom, airless
  • Održavanje higijene-urednosti radnog prostora

Uslovi:

  • Poznavanje rada i tehnologija farbarsko - lakirerskog zanata
  • Spremnost na rad i drugih poslova u proizvodnji
  • Minimalno radno iskustvo od tri godine na sličnim poslovima
  • Spremnost za usavršavanje i ucenje
  • Spremnost za rad u timu
  • Uverenje da nije osudivan

Nudimo:

  • Redovnu isplatu zarada
  • Stalni posao
  • Radno vreme radnim danima 08-16h

Primljeni kandidati posle probnog rada, imaju mogućnost zasnivanja radnog odnosa na odredjeno - neodređeno vreme.

Kandidati koji se jave, a ne ispunjavaju gore navedene uslove, neće biti kontaktirani!

Molimo Vas da svoju prijavu i biografiju (CV) pošaljete elektronskim putem.

Za sve informacije možete se obratiti na telefon u dnu oglasa ili na u periodu od 08-16h

    Preduzeće je osnovano je1997. godine i pretežno se bavi izradom proizvoda crne metalurgije i prodajom repromaterijala i gotovih proizvoda iz tog segmenta. U svom vlasništvu u industrijskoj zoni u Leštanima, Opština Grocka, poseduje magacinski prostor, kao i savremenu radionicu za izradu čeličnih konstrukcija, delova i sklopova, delove nameštaja, a po zahtevu i tehnickoj dokumentaciji kupaca.

    Direktan link do oglasa