Konkurs je istekao.

Montažer Ikea kuhinja i nameštaja

DenkoDenko d.o.o.

Beograd, Novi Sad, Valjevo

Adrese mesta rada

  • Valjevo, Majora Gavrilovica br.1

30.01.2022.

Kompanija "DenkoDenko"d.o.o. se bavi pružanjem  kompletnih usluga za opremanje sajamskih štandova, prodajnih i poslovnih prostora kao i montažom kuhinja i nameštaja svetskog brenda "Ikea". Potrebni su nam radnici na poziciji Montažer Ikea kuhinja i nameštaja.

Opis poslova:

  • Rad na terenu
  • Rad od ponedeljka do petka
  • Rad bez utovara i istovara robe
  • Montaža kuhinja i nameštaja za potrebe kupca po nalogu

Uslovi za prijavu:

  • Obavezna B kategorija
  • Poželjno iskustvo u montaži kuhinja i nameštaja
  • Stručna sprema - NK ili SSS

Mi nudimo:

  • Profesionalni alat, opremu za rad i službeno vozilo
  • Timski rad
  • Stimulativnu i redovnu  zaradu
  • Mogućnost napredovanja
  • Stalan posao

Vas CV možete slati elektronskim putem ili na broj telefona na dnu oglasa.

    • Misarska br.6, Valjevo, Srbija
    • PIB: 107592082
    • Matični broj: 20832479

    Direktan link do oglasa