Konkurs je istekao.

Monter-dostavljač nameštaja

Vitorog - Promet d.o.o.

Zlatibor

27.07.2019.

Potreban nam je:

Zlatibor

Opis radnog mesta:

  • montiranje pločastog nameštaja i nameštaja po meri na terenu
  • montiranje nameštaja u magacinu i prodajnom salonu
  • rukovanje alatima za montažu i briga o istim
  • briga o kvalitetu obavljene montaže
  • obaveštenje nadređenog o svim nedostacima u vezi sa montažom
  • isporuka nameštaja na adresu kupca (transport i unos u prostorije kupca)
  • kontrola utovarene i istovarene robe
  • vođenje računa o dokumentaciji koja prati robu
  • ostala zaduženja po nalogu nadređenog

Uslovi:

  • III ili IV stepen stručne spreme
  • iskustvo u obavljanju istih ili sličnih poslova
  • veština koordinacije i organizovanja, sistematičnost u radu
  • komunikativnost, kulturan i profesionalan odnos prema kupcima
  • odgovornost za vozilo kojim upravlja u smislu praćenja stanja i pažljivog postupanja sa istim
  • dobro poznavanje grada i okoline
  • vozačka dozvola B kategorije

Nudimo:

  • timski rad u prijatnoj atmosferi, sa mogućnošću daljeg napredovanja i usavršavanja na individualnom nivou
  • korišćenje novih vozila i opreme za rad
  • radno vreme u skladu sa Zakonom o radu (40 časovna radna nedelja), potreba za prekovremenim radom organizovana i dodatno plaćena u skladu sa Zakonom
  • uredna prijava i mogućnost zaposlenja na neodređeno, nakon probnog perioda
  • stimulativna i redovna primanja, u skladu sa ostvarenim rezultatima
  • plaćen prevoz do posla
  • sigurnost unutar kompanije koja beleži stalni rast i razvoj

Rok za konkurisanje: 27.07.2019.

    Konkurs je istekao.

    VITOROG-PROMET DOO

    Kompanija Vitorog - Promet doo Novi Sad bavi se proizvodnjom i prodajom nameštaja, na tržištu je prisutna od 1993. godine. Uspešno poslujemo na domaćem tržištu, sa tendencijom proširenja i poboljšanja poslovanja. Brojimo 12 maloprodajnih objekata sa oko 600 zaposlenih. Sigurna kompanija koja beleži stalni rast i razvoj.

    Direktan link do oglasa