Konkurs je istekao.

Monter - rad na visini

Telemontaža d.o.o.

Beograd

27.03.2019.

Telemontaža je dinamična, inovativna telekomunikaciona kompanija specijalizovana za planiranje, projektovanje, inženjering, montažu i održavanje telekomunikacionih sistema.

Potreban nam je:

Beograd

Opis posla:

  • Instalacija antenskog sistema na osnovu projektne dokumentacije i zadataka koji se dobijaju od inženjera za implementaciju
  • Verifikacija antenskog sistema korišćenjem za to predviđenih uređaja/instrumenata
  • Servisiranje antenskog sistema za mobilnu telefoniju u skladu sa zahtevima klijenta, poštujući rok i kvalitet za izvođenje radova
  • Opravka i/ili zamena postojećih antenskih sistema za mobilnu telefoniju u skladu sa zahtevima klijenta, poštujući rok i kvalitet za izvođenje radova

Obavezni uslovi:

  • Srednja tehnička škola, minimum III stepen
  • Spremnost za rad na terenu
  • Položen vozački ispit, B kategorija, aktivan vozač

Poželjni uslovi:

  • Poznavanje telekomunikacione opreme
  • Iskustvo na sličnim poslovima
  • Iskustvo u visinskim radovima

Od kandidata očekujemo:

  • Dobra koordinacija i sposobnost rada u timu
  • Samoinicijativa i dobra organizacija
  • Spremnost da uči i prihvata nova znanja
  • Poštovanje normi, standarda i procedura

Rok za konkurisanje: 27.03.2019.

    Konkurs je istekao.

    Telemontaža D.O.O.

    Firma Telemontaža se bavi građevinskim radovima u oblasti infrastrukture a specijalizovana je za izvođenje radova na mobilnoj, fiksnoj i optičkoj telekomunikacionoj mreži. Pored toga Telemontaža i njen tim nude odgovarajuće konsultantske usluge u pomenutim sferama poslovanja. U našem timu, koji neprekidno raste, cene se marljivost, preciznost i odgovornost, a radi se u prijatnoj atmosferi gde je uzajamno poštovanje zagarantovano. Naši zaposleni su visokoobrazovani izuzetno…

    Direktan link do oglasa