Konkurs je istekao.

Monter telekomunikacione opreme

eWireless SR

Inđija

04.06.2019.

eWireless Internet Provider iz Inđiji raspisuje konkurs za radno mesto:

Lokacija: Inđija

Opis poslova:

  • Komunikacija i korespondencija sa korisnicima i poslovnim partnerima;
  • Montaža i puštanje u rad telekomunikacione opreme na terenu;
  • Izrada izveštaja i tehničke dokumentacije nakon završetka instalacija.

Uslovi:

  • IV stepen stručne spreme;
  • Spretnost i iskustvo u radu sa alatom;
  • Spremnost za rad na terenu;
  • Položen vozački ispit, B kategorija (aktivan vozač);
  • Poznavanje engleskog jezika (nije obavezno);
  • Odlično poznavanje rada na računaru (MS Office, MS Windows);
  • Poželjno poznavanje mreža (LAN, WLAN);
  • Visok nivo organizovanosti i odgovornosti;
  • Komunikativnost, ažurnost, pouzdanost;
  • Sklonost ka timskom radu;
  • Želja za napredovanjem i usavršavanjem.

Prednosti:

  • Prebivalište u Inđiji;
  • Iskustvo na sličnim poslovima.

Ukoliko ste zainteresovani i ispunjavate zahtevane uslove iz konkursa, molimo da svoj CV prosledite elektronskim putem.

Zahvaljujemo se svim kandidatima na interesovanju i obaveštavamo da će biti kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Rok za konkurisanje: 04.06.2019.

    Konkurs je istekao.

    KGH Marketing

    • Boska Buhe 55 22320 Indjija, Inđija, Srbija
    • PIB: 102146693
    • Matični broj: 61070206

    Direktan link do oglasa