Konkurs je istekao.

Monter za pristupne mreže

Roaming Networks d.o.o.

Austrija

20.10.2021.

RNC Solutions GmbH je član Roaming Networks grupe, jednog od vodećih integratora ICT Sistema na Balkanu. Tokom prethodnih godina izgradili smo snažno prisustvo i u Austriji, Nemačkoj, Norveškoj i SAD. Sa preko 800 zaposlenih, uz podršku najrelevantnijih globalnih kompanija koje posluju u ovoj oblasti, pružamo usluge profesionalnog savetovanja, dizajna, implementacije, integracije i održavanja u oblastima radio komunikacija, pasivnih optičkih mreža i pristupnih sistema, ICT infrastrukture i data centara, bezbednosti, sistemi za automatizaciju i upravljanje zgradama i E – mobilnosti.

U skladu sa konstantnim rastom i razvojem, tražimo nove kolege koji će se pridružiti našem timu u Austriji na poziciji:

Opis posla:

  • Instalacija antenskog sistema (antena i antenskih kablova) na osnovu projektne dokumentacije i zadataka koje dobija od inženjera za implementaciju pristupne mreže
  • Verifikacija antenskog sistema korišćenjem za to predviđenih uređaja/instrumenata
  • Servisiranje antenskog sistema za mobilnu telefoniju u skladu sa zahtevima klijenta, poštujući rok i kvalitet za izvođenje radova
  • Opravka i/ili zamena postojećih antenskih sistema za mobilnu telefoniju u skladu sa zahtevima klijenta, poštujući rok i kvalitet za izvođenje radova
  • Rad na teritoriji cele Austrije.

Uslovi:

  • Srednja stručna sprema (građevinska, elektrotehnička ili mašinska škola)
  • Višegodišnje iskustvo u radu na istim ili sličnim pozicijama (monter, tehničar)
  • Osposobljenost za rad na visini
  • Engleski jezik (osnovni nivo)
  • Vozačka dozvola B kategorije

Ono što možete da očekujete:

  • Ugovor o radu sa RNC Solutions GmbH na neodređeno vreme
  • Zarada i benefiti prema Pravilniku o radu RNC Solutions GmbH i u skaldu sa zakonskom regulativom Austrije
  • Plaćeni troškovi prevoza prilikom odlaska/povratka u/iz Austrije (ukoliko je potrebno)
  • Organizovan i plaćen smeštaj i prevoz tokom terenskog rada
  • Kompletna podrška kompanije u obezbeđivanju radne i boravišne dozvole, ukoliko je neophodno
  • Rad na izazovnom tržištu na novim projektima i sa novim klijentima
  • Mogućnosti za lični razvoj i napredovanje na osnovu pozitivne evaluacije.

Pridružite se našem timu!

RNC Solutions GmbH is a member of the Roaming Networks Group, one of the leading ICT system integrators in the Balkan region. In recent years we have built a strong presence in Austria, Germany, Norway and USA. Supported by most relevant global vendors, with over 800 employees, we provide professional consulting, design, implementation, integration and maintenance services in the fields of radio communications, passive optical networks and access systems, ICT infrastructure and data centers, life safety, security, automation and building management systems and E - Mobility.

Due to our constant growth, we are looking for new colleagues to join our team in Austria for the position:

Rigger for access networks

Job description:

  • Installation of the antenna system (antenna and antenna cables) based on the project documentation and on the tasks received from the engineers for the implementation of the access network
  • Verification of the antenna system using the adequate devices/instruments
  • Servicing antenna system for mobile telephony in accordance with the requirements of the client respecting the deadline and the quality for work
  • Replacement of existing antenna systems for mobile telephony in accordance with the requirements of the client respecting the deadline and the quality for work
  • Work on the installation of access network equipment
  • Testing and calibration of installed equipment and its commissioning
  • Troubleshooting problems in the telecommunications network
  • Recording all activities through software tools
  • Work on the territory of the whole of Austria.

Requirements:

  • Completed technical training – secondary education
  • Professional experience as a mechanic, fitter or technician or equivalent combination of knowledge and education
  • Ability to work at high altitude
  • English language – basic knowledge
  • Driver's license (B category)

What we offer:

  • Permanent employment contract with RNC Solutions GmbH
  • Salary and benefits according to the Rules and Salary grades of RNC Solutions GmbH and in accordance with Austrian legislation
  • Paid transport costs on departure / return to / from Austria (if necessary)
  • Organized and paid accommodation and transportation during field work
  • Complete support by the company in obtaining a work and residence permit (if necessary)
  • Working in a challenging market on new projects and with new clients
  • Opportunities for personal development and advancement based on positive evaluation.

Join our team!

    Roaming Networks je IKT kompanija, sistem integrator i digitalni izvođač koji na globalnim tržištima pruža napredne usluge u telekomunikacijama, i drugim industrijama. Organizacija od 600 ljudi brine o projektovanju, izgradnji, integraciji i drugim uslugama, omogućavajući klijentima da se fokusiraju na ono što im je važno i što je njihov osnovni posao. Napredovali smo i razvijali svoje kompetencije kroz generacije sofisticiranih tehnologija i nastavljamo da to činimo prateći potrebe i očekivanja…

    Direktan link do oglasa