Monter/instalater elektromehaničkih uređaja i segmentnih vrata

SZTR Flash

Beograd

25.03.2020.

45.000,00 - 65.000,00 RSD ugovor puno radno vreme

sztr FLASH – automatski sistemi potreban je radnik za radno mesto:

Beograd

Uslovi:

  • Stručna sprema: SSS elektro ili mašinske struke
  • Vozačka dozvola: B kategorija obavezna, a poželjna C kategorija

Opis posla:

  • Montaža elektromehaničkih uređaja na kapije i vrata, kao i sklapanje sa ugradnjom segmentnih garažnih/industrijskih vrata
  • Rad u proizvodnoj hali i na terenu sa povremenim radom na visini

Potencijalnim kandidatima nudimo:

  • Napredovanje u poslu, stalno zaposlenje i sigurnu zaradu, organizovan prevoz od firme do proizvodnog pogona

Lokacija:

  • Firma- Novi Beograd
  • Proizvodni pogon sa magacinom- Dobanovci

 Okvirna plata: 45.000 - 65.000 RSD

Ukoliko ste zainteresovani za navedenu radnu poziciju i ispunjavate uslove, molimo Vas da pošaljete biografiju elektronskim putem.

Rok za konkurisanje: 25.03.2020.

    Konkurs je istekao.

    FLASH automatski sistemi

    sztr Flash posluje od 1993.godine.Dvadeset godina saradnje sa italijanskim kompanijama i predstavljanje na nasem trzistu.Primarna delatnost firme je proizvodnja,prodaja i ugradnja sistema za automatsko pokretanje kapija,garaznih vrata,rampi,parking prostora i potapajucih stubova.Takodje, bavimo se i licenciranom proizvodnjom i ugradnjom svih vrsta segmentnih vrata za privatne i industrijske objekte.

    Direktan link do oglasa