Konkurs je istekao.

Mrežni inženjer

Milšped d.o.o.

Beograd

23.10.2019.

Kompanija Milšped doo. Beograd je regionalni lider u oblasti logistike, transporta i špedicije. Uspešan i stalno rastući tim IT sektora raspisuje konkurs za sledeću poziciju:

Beograd

Osnovna zaduženja:

  • Radi na projektovanju i razvoju mrežne i komunikacione infrastrukture
  • Obavlja instalaciju, konfiguraciju i održavanje mrežene i komunikacione infrastrukture;
  • Obavlja svakodnevni nadzor nad mrežnom i komunikacionom infrastrukturom;
  • Predlaže i primenjuje odobrene mere za optimizaciju, unapređenje i bezbednost mrežne i komunikacione infrastrukture;
  • Rešava incidente i probleme u radu mrežne i komunikacione infrastrukture;
  • Obezbeđuje primenu procedura iz oblasti IT bezbednosti;
  • Edukuje saradnike i korisnike i kreira edukacione materijale i uputstva;
  • Radi na detektovanju i otklanjanju uzroka incidenata i problema;
  • Sarađuje s poslovnim korisnicima i internim razvojnim timom;
  • Učestvuje u definisanju poslovnog plana i budžeta;
  • Učestvuje u nabavkama IT infrastrukturne opreme i softverskih rešenja.

Zahtevani uslovi:

  • Potrebna stručna sprema: VSS, FON, PMF, ETF i ostali fakulteti u oblasti IKT;
  • Visok stepen stručnosti iz relevantne oblasti i praktične primene;
  • Relevantno radno iskustvo od najmanje tri godine na istoj ili sličnoj poziciji;
  • Obavezno je dobro poznavanje mrežne opreme Mikrotik i Cisco i alata za monitoring i administraciju IT infrastrukture i servisa;
  • Odlično poznavanje načina integracije raznorodnih sistema;
  • Odlično poznavanje procedura iz oblasti IT bezbednosti;
  • Poželjno posedovanje CISCO (CCNA, CCNP ili CCIE) ili Mikrotik (MTCNA ili MTCNE) sertifikata;
  • Poželjno poznavanje alata JIRA Software i JIRA Service Desk;
  • Potrebno odlično znanje engleskog jezika.
  • Vozačka dozvola B kategorije

Poželjne karakteristike:

  • Kreativnost u pronalaženju rešenja
  • Proaktivnost
  • Orijentisanost ka korisniku
  • Orijentisanost ka rezultatu
  • Timski rad
  • Spremnost na učenje
  • Pouzdanost i odgovornost

Ukoliko Vas motiviše dinamično okruženje i spremni ste za razvoj i usavršavanje, prijavite se na naš konkurs.

Rok za konkurisanje: 23.10.2019.

    Konkurs je istekao.
    Upoznajte poslodavca Milšped d.o.o.

    Kompanija Milšped počela je sa radom pre više od 30 godina, a danas je tržišni lider u oblasti transporta i logistike koja posluje u 14 zemalja na 3 kontinenta. Pružajući svoje integrisane usluge domaćeg i međunarodnog transporta i distribucije, skladištenja, carinjenja, u sklopu grupe danas posluju i kompanije članice AML, MBOX Terminals, SKY CARGO i M-One, specijalizovane za automotive i e-comm logističke usluge, kao i intermodalni i avio transport.  Grupa se ističe po globalnom prisustvu ... Saznajte više

    Iskustva zaposlenih

    "Svoju karijeru u kompaniji Milsped započela sam na letnjoj praksi 2022. godine kao praktikant, gde sam nakon završene prakse dobila i zaposlenje. Jedna od prvih stvari koja me je impresionirala je bila ... " Pročitajte celo iskustvo

    Beneficije

    • PROGRAM MENTORSTVA
    • OBEZBEĐEN PARKING
    • EDUKACIJA, PROFESIONALNI RAZVOJ
    • TIMSKA DRUŽENJA
    • OBUKE, KONFERENCIJE
    • NAGRADE, BONUSI, POKLONI
    • ORGANIZOVAN PREVOZ
    • POSLOVNA PUTOVANJA
    • RAD IZ RAZLIČITIH KANCELARIJA
    • DRUŠTVENA ODGOVORNOST

    Direktan link do oglasa