Poslovi.infostud.com koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića. Saznajte više.

Oglas za posao je sačuvan...

Da li želite da dobijete podsetnik na email pre nego što vaši sačuvani oglasi isteknu?

Konkurs je istekao.

Kompanija Milšped doo. Beograd je regionalni lider u oblasti logistike, transporta i špedicije. Uspešan i stalno rastući tim IT sektora raspisuje konkurs za sledeću poziciju:

Mrežni inženjer

Beograd

Osnovna zaduženja:

  • Radi na projektovanju i razvoju mrežne i komunikacione infrastrukture
  • Obavlja instalaciju, konfiguraciju i održavanje mrežene i komunikacione infrastrukture;
  • Obavlja svakodnevni nadzor nad mrežnom i komunikacionom infrastrukturom;
  • Predlaže i primenjuje odobrene mere za optimizaciju, unapređenje i bezbednost mrežne i komunikacione infrastrukture;
  • Rešava incidente i probleme u radu mrežne i komunikacione infrastrukture;
  • Obezbeđuje primenu procedura iz oblasti IT bezbednosti;
  • Edukuje saradnike i korisnike i kreira edukacione materijale i uputstva;
  • Radi na detektovanju i otklanjanju uzroka incidenata i problema;
  • Sarađuje s poslovnim korisnicima i internim razvojnim timom;
  • Učestvuje u definisanju poslovnog plana i budžeta;
  • Učestvuje u nabavkama IT infrastrukturne opreme i softverskih rešenja.

Zahtevani uslovi:

  • Potrebna stručna sprema: VSS, FON, PMF, ETF i ostali fakulteti u oblasti IKT;
  • Visok stepen stručnosti iz relevantne oblasti i praktične primene;
  • Relevantno radno iskustvo od najmanje tri godine na istoj ili sličnoj poziciji;
  • Obavezno je dobro poznavanje mrežne opreme Mikrotik i Cisco i alata za monitoring i administraciju IT infrastrukture i servisa;
  • Odlično poznavanje načina integracije raznorodnih sistema;
  • Odlično poznavanje procedura iz oblasti IT bezbednosti;
  • Poželjno posedovanje CISCO (CCNA, CCNP ili CCIE) ili Mikrotik (MTCNA ili MTCNE) sertifikata;
  • Poželjno poznavanje alata JIRA Software i JIRA Service Desk;
  • Potrebno odlično znanje engleskog jezika.
  • Vozačka dozvola B kategorije

Poželjne karakteristike:

  • Kreativnost u pronalaženju rešenja
  • Proaktivnost
  • Orijentisanost ka korisniku
  • Orijentisanost ka rezultatu
  • Timski rad
  • Spremnost na učenje
  • Pouzdanost i odgovornost

Ukoliko Vas motiviše dinamično okruženje i spremni ste za razvoj i usavršavanje, prijavite se na naš konkurs.

Rok za konkurisanje: 23.10.2019.

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Upoznaj poslodavca

Milšped d.o.o

Milšped uspešno posluje već 23 godine i broji preko 1800 zaposlenih. Strateško opredeljenje kompanije utemeljeno je na visokim vrednostima korporativne kulture, poštovanju partnerskih odnosa sa klijentima, primeni naprednih tehnologija, kao i društveno odgovornom poslovanju.
Zahvaljujući ... Pogledaj više.

Iskustva zaposlenih

Karijeru u našoj kompaniji, u kojoj je
zaposlen gotovo dve godine, Vladimir
MIlojević započeo je u carinskom sektoru
i tokom obuke od par meseci bio je deo
ispostave “Terminal Beograd”. ... Pogledaj više.

Beneficije

  • Stručne edukacije
  • Treninzi i seminari
  • paketi benefita
Više o ovoj kompaniji

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.