Konkurs je istekao.

Mystery Shopper - Tajni kupac

Newton Research Europe

Više gradova

29.02.2020.

ugovor nepuno radno vreme dostupno studentima

Newton Research Europe d.o.o. specijalizovana agencija za mystery shopping.

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Opis posla:

Posao tajnog kupca je povremeni honorarni posao koji omogućava dodatnu zaradu. U zavisnosti od interesa i vremena koje ima na raspolaganju, kandidat odlučuje o prihvatanju svakog pojedinačnog zadatka.

Tajni kupac je osoba koja posećuje i, prema unapred definisanim kriterijumima, opaža različite kvalitete usluge objekta u kome se nalazi, kao i šta se u istom dešava. To mogu biti različite prodavnice, butici, hoteli, auto saloni, privatne zdravstvene ustanove, apoteke, benzinske stanice, itd).

Mystery shopping nije fokusiran isključivo na interakciju kupca i prodajnog osoblja, već na celokupno iskustvo kupaca, odnosno korisnika usluga date ustanove (tzv. customer experience management).

Odsednite u najboljem hotelu, popijte kafu u obližnjem kafiću, kupujte u prodavnicama koje volite i budite plaćeni za to.

Tajni kupac može biti svaka punoletna osoba bez obzira na prethodno radno iskustvo, pol ili godine.

Steknite nova zanimljiva iskustva uz fleksibilno radno vreme i mogućnosti učestalog angažovanja na projektima.

Sve što je neophodno da uradite kako biste postali tajni kupac jeste da popunite naš upitnik.

Rok za konkurisanje: 29.02.2020.

  • Ulica kneza Mislava 10, 10000 Zagreb, Hrvatska

Direktan link do oglasa