Konkurs je istekao.

NPI inženjer kvaliteta

PKC Wiring Systems d.o.o.

Smederevo

25.07.2019.

PKC Group, sa sedištem u Finskoj, predstavlja pouzdanog i priznatog partnera u globalnoj industriji komercijalnih vozila. Za gotovo pola veka postojanja, PKC je izrastao u jednog od svetskih lidera automotive industrije, na polju proizvodnje električnih kablova. Proizvodna postrojenja sa više od 22.000 radnika nalaze se širom sveta.

PKC Wiring Systems d.o.o. je najnoviji član porodice PKC Group i lociran je u Smederevu. Pretežno se bavi proizvodnjom kablovskih snopova za komercijalna vozila. Kompanija je osnovana u novembru 2013. i od tada svakodnevno raste u obimu poslovanja i broju zaposlenih.

PKC Wiring Systems Smederevo je u stalnoj potrazi za pojedincima koji su spremni da profesionalno rastu i razvijaju se sa našom organizacijom.

Radi daljeg proširenja poslovnih aktivnosti u Srbiji tražimo ambicioznog i iskusnog saradnika za poslove:

NPI Inženjer kvaliteta

(Smederevo)

Opis posla:

  • Direktan rad sa Menadžerima projekta kako bi se ispunili ciljevi projekta;
  • Odgovornost za uspostavljanje i održavanje kvaliteta u okviru implementacije novih projekata, u skladu sa zakonskim propisima i internim standardima;
  • Koordinacija aktivnosti u vezi sa Inženjeringom Kvaliteta, vezanim za upoznavanje novih projektata u skladu sa zahtevima IATF 16949 i zahtevima APQP specifičnih za kupce;
  • Koordinacija analize nedostataka CSR i akcionog plana;
  • Analiza troškova za potrebe Kvaliteta i izveštavanje NPI menadžera;
  • Koordinacija MSA zahteva za projekat;
  • Identifikacija posebnih i kritičnih karakteristika u saradnji sa klijentima i PKC Inžinjerima Dizajna i Razvojnog procesa (DFMA analiza);
  • Procena i identifikacija odgovarajućih tehnika merenja za posebne karakteristike;
  • Koordinacija prikupljanja, analize i prezentacije podataka projektantima i inženjerima procesa;
  • Aktivno učestvovanje i podržavanje izrade PPAP uzoraka;
  • Koordinisanje aktivnostima sprovođenja destruktivnih i nedestruktivnih testova komponenti i poluproizvoda, ukoliko kupac to zahteva
  • Podržavanje svih Projektnih Inženjera u PPAP procesu i priprema PSW dokumentacije (Statistički paket procesa, dimenzionalna merenja, odobrenje izgleda, testovi materijala i funcionalnosti);
  • Aktivno učestvovanje u pripremi za odobrenje procesa kupaca;
  • Upravljanje izmenama, na način na koji to definišu CSR i IATF 16949
  • Učestvovanje u radu kao član tima pre puštanja PFMEA;
  • Pripremanje i usmeravanje Kontrolog plana pred puštanje;
  • Organizovanje i izvršavanje aktivnosti validacije pre puštanja;
  • Oslobađanje i kontrola uzoraka prototipa sa relevantnom dokumentacijom kupca i održavanje istorije delova sve do puštanja u proizvodnju (SOP);
  • Prenos dokumentacije o kvalitetu iz projekta na proizvodnju;
  • Pripremanje i praćenje poseta/revizija korisnika i sastanci na temu o funkcijama kvaliteta;
  • Vođenje svih neophodnih evidencija i izveštaja po nalogu neposrednog rukovodioca u zahtevanom sadržaju i formi;
  • Odgovornost za pridržavanja zakonskih normi i internih standarda u vezi zaštite na radu, protiv požarne zaštite i zaštite okoline;

Uslovi:

  • VI ili VII stepen stručne spreme
  • Poželjno 3 godine radnog iskustva u oblasti kontrole kvaliteta
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Usmerenost na rešavanje problema
  • Kooperativnost, analitičnost

Kako da konkurišete:

Svoju biografiju pošaljite elektronskim putem najkasnije do 25.07.2019. Kandidati koji zadovolje unapred definisane kriterijume predselekcije biće kontaktirani. Unapred se zahvaljujemo svim kandidatima na prijavi i ukazanom poverenju.

Jednake mogućnosti za zapošljavanje

PKC Group poštuje i podstiče različitost u svojim timovima širom sveta. Proces selekcije isključuje bilo kakvu diskriminaciju na osnovu rase, godina, religije, pola, etničke pripadnosti, kulture i drugih karakteristika kandidata koje nisu propisane opisom posla za koji se prijavljujete.

Za više informacija posetite:

www.pkcgroup.com

    Motherson je multinacionalna kompanija fokusirana na ljude, a sa širokim spektrom proizvoda i usluga jedan je među 21 najvećim svetskim dobavljačem u auto industriji. Sa objektima rasprostranjenim u 41 zemlji i snagom od 150.000 zaposlenih, kompanija posluje u globalnom okruženju u kome raznolikost i inkluzija pokreću našu kulturu. PKC Wiring Systems, članica Motherson grupe, nalazi se u Smederevu u severoistočnom delu Srbije u blizini glavnih regionalnih putnih, železničkih, vodnih i vazdušnih…

    Direktan link do oglasa