Konkurs je istekao.

Nastavnik matematike

Osnovna škola Savremena

Beograd

28.06.2022.

ugovor puno radno vreme

Stvarno drugačija.

Osnovna škola „Savremena” je najmodernija osnovna škola u regionu koja obrazuje učenike od 1. do 8. razreda, specifična po tome što kombinuje savremene metodičke postupke sa korišćenjem najnovije informaciono-komunikacione tehnologije u nastavi i poštuje tradicionalne vrednosti u vaspitavanju dece.

Ako sebe smatrate pedagoškom elitom i verujete da svojom kreativnošću, odnosom prema radu, odgovornošću prema obavezama, moralnim kodeksom i akademskom aspiracijom predstavljate uzor učenicima, Osnovna škola „Savremena” je mesto za vas. Zato vas pozivamo da se prijavite za radno mesto: Nastavnik matematike.

Odgovornosti i zaduženja:

  • izvođenje nastave prema ugovorenom fondu i usvojenom rasporedu časova;
  • neposredan rad sa učenicima u nastavi i drugim oblicima obrazovnovaspitnog rada;
  • pripremanje i planiranje nastave prema planu i programu;
  • razvijanje etosa škole kroz projektne i druge nastavne i vannastavne aktivnosti;
  • ostali poslovi u skladu sa odlukom direktora.

Kvalifikacije i veštine:

  • najmanje VII-1 stepen stručne spreme (master ili ekvivalent) odgovarajućeg smera;
  • napredna znanja o upotrebi informacionih tehnologija u učionici;
  • strpljivost, energičnost, komunikativnost i posvećenost poslu;
  • otvorenost ka usvajanju savremenih pristupa nastavi;
  • ispunjenost uslova propisanih članovima 139 i 140 Zakona o osnovama sistema obrazovanja i vaspitanja.

Beneficije:

  • povlašćeni uslovi za privatno zdravstveno osiguranje i fitnes;
  • radno okruženje opremljeno savremenim tehnologijama;
  • korišćenje kurseva za lično i profesionalno usavršavanje;
  • nagrade i pokloni za inovacije, realizaciju i podršku timu;
  • mogućnost napredovanja i profesionalnog razvoja;
  • bonusi u skladu sa postignutim rezultatima;
  • prepoznavanje individualnog doprinosa ostvarivanju poslovnih ciljeva i njegovo nagrađivanje;

Mi se bavimo jednom od najlepših delatnosti na svetu: radimo sa mladim ljudima, budućim liderima ovog sveta, i pomažemo im da ostvare uspeh u životu. Zato tražimo ljude koji su prirodno gostoljubivi, pozitivni, energični i ljubazni.

Ukoliko smatrate da ispunjavate navedene kriterijume, pošaljite nam svoj CV putem platforme Infostud.

Sve dodatne informacije o školi možete naći na adresi: www.savremena-osnovna.edu.rs

    • Omladinskih brigada br. 86, Beograd, Srbija
    • PIB: 110906515
    • Matični broj: 17914308

    Direktan link do oglasa