Konkurs je istekao.

Network Administrator

NetCast d.o.o.

Beograd

19.06.2019.

Raspisuje konkurs za radno mesto:

Beograd

Nudimo:

  • Rad u dinamičnom timu.
  • Rad u firmi kojoj su Network i Security servisi primarna delatnost.
  • Rad sa savremenim tehnologijama.
  • Priliku za sticanje iskustva u jednoj od vodećih IT kompanija.
  • Priliku za konstantno napredovanje i usavršavanje kroz rad na konkretnim projektima, kontinuiranu edukaciju, sertifikacije, posete svetskim sajmovima.
  • Razvijanje radnih navika, odgovornosti i međuljudskih odnosa.
  • Posao u stabilnoj, rastućoj IT kompaniji sa redovnim primanjima.
  • Mogućnost zaposlenja na neodređeno.

Opis zaduženja:

  • Implementacija i održavanje network i security rešenja.
  • Konfiguracija i rad sa provisioning sistemima.
  • Rešavanje problema u vezi sa network i security servisima.
  • Praćenje tehnološkog razvoja i trendova, kao i predlaganje rešenja za unapredenje.
  • Uredno vođenje tehničke dokumentacije u procesu razvoja i održavanja servisa.
  • Pružanje L2 podrške za servise.
  • Pasivno dežurstvo van radnog vremena za L2 podršku.
  • Intervencije na zahtev (remote i onsite).

Uslovi:

  • Iskustvo u radu na poziciji network administratora minimalno dve godine.
  • Diploma više škole ili fakulteta tehničkog (informatičkog) usmerenja ili adekvatno radno iskustvo.
  • Napredno poznavanje načina rada računarskih mreža i protokola (TCP/IP, routing, switching)
  • Napredno poznavanje network security servisa.
  • Poznavanje načina rada servisa (DHCP, DNS, RADIUS, LDAP, TFTP)
  • Praktično iskustvo u radu sa mrežnom opremom je obavezno (Cisco, Ubiquiti, Mikrotik)
  • Posedovanje relevantnih sertifikata je prednost (CCNA/CCNP, MTCNA/MTCRE)
  • Poznavanje alata za monitoring i logging (LibreNMS, Observium, Nagios, TICK/InfluxDB, Graylog)
  • Poznavanje administracije Linux based operativnih sistem je prednost
  • Poželjno iskustvo u radu sa tiketing sistemima.
  • Poželjno iskustvo u radu sa korisnicima (L2 nivo tehničke podrške za servise).
  • Poznavanje engleskog jezika (srednji nivo).

Biće kontaktirani samo kandidati čije prijave dospeju u uži krug konkursa.

Rok za konkurisanje: 19.06.2019.

    • Bulevar Mihajla Pupina 117 11070, Beograd, Srbija
    • PIB: 107532687
    • Matični broj: 20821744

    Direktan link do oglasa