Konkurs je istekao.

Novinar

Happy televizija

Beograd

29.01.2019.

Ako želite izazovan i dinamičan posao na televiziji koja je u razvoju i koja ima postavljene visoke ciljeve, pridružite se mladom i kreativnom timu. Zbog proširenja obima posla potreban nam je:

Novinar

Beograd

Uslovi:

  • VII stepen stručne spreme
  • Radno iskustvo minimum 2 godine u elektronskim medijima
  • Napredno korišćenje računara (MS Office, Internet, društvene mreže)
  • Komunikativnost i samostalnost
  • Sposobnost racionalne organizacije vremena i sortiranje vesti prema važnosti
  • Znanje engleskog jezika (znanje drugog stranog jezika je prednost)

Opis posla:

  • Predlaže teme uredniku i priprema različite rubrike u dogovoru sa urednikom
  • Istražuje, predlaže teme i sagovornike i učestvuje u pripremama emisije
  • Prikuplja, obrađuje i realizuje vesti i informacije
  • Prati aktuelne teme iz politike, kulture, zabave i sl.
  • Izveštava sa terena, u skladu sa potrebama redakcije

Budući zaposleni dolazi u sredinu koja:

  • Timskim radom u mladom i dinamičnom okruženju razvija ljudske potencijale
  • Radi na izazovnim i razvojnim projektima

Rok za konkurisanje: 29.01.2019.

    Konkurs je istekao.

    Invej a.d.

    INVEJ - Snaga koja raste!

    Direktan link do oglasa