Konkurs je istekao.

Odgovorni izvođač radova

Pons Gradnja d.o.o.

Stara Pazova

21.08.2018.

Porodična građevinska firma čija je bazna delatnost izvođenje građevinskih radova u oblastima niskogradnje i visokogradnje.

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Uslovi:

  • Dipl. inž. građ. ili master građ.
  • 5 i više godina radnog iskustva na izvođenju objekata visokogradnje
  • Posedovanje licence za odgovornog izvođača br. 410
  • Posedovanje vozačke dozvole min „B“ kategorije

Opis posla:

  • Planira, organizuje i izvršava najsloženije poslove realizaciji-građenju objekta
  • Koordinira rad kooperanta na gradilištu po obavezama definisanim ugovorima zaključenim sa istima
  • Koordinara radom odgovornih izvođača radova kooperanata po specijalnostima i saradnjom sa nadzorom organima
  • Kontroliše kvalitet izvođenja svih radova na objektu saglasno PZI, propisima i standardima
  • Sarađuje sa pripremom na izradi ugovora u delu pripreme osnovnih elemenata (cena,rok,tehnički parametri i uslovi, revizija cena i sl.)
  • Analiza i blagovoremeno ukazuje na nedostatke ili neusaglašenost projektne dokumentacije (PZI) i pisani izveštaj dostavlja pripremi na dalje postupke
  • Sa finansijskom službom prati izvršenje, tok i strukturu troškova na realizaciji projekta
  • Organizuje i kontroliše blagovremeni prijem, pripremu gradilišne dokumentacije,koja nije obuhvaćena tačkom 10 opisa, prisustvuje radu komisije za tehnički pregled
  • Priprema elemente za izradu svih vrsta zahteva prema Investitoru i kooperante i dostavlja pripremi na obradu
  • Uredno formira i vodi gradilišnu dokumentaciju (građevinski dnevnik, građevinsku knjigu, merenja i ispitivanja, atestna dokumentacija, zapisnici, instrukcije za plaćanje, knjiga inspekcije i sl.) vođenje radnih sati prisustva radnika na poslu
  • Izrađuje instrukcije za plaćanje (račune, privremene i okončane situacije)
  • Kontroliše i overava instrukcije za plaćanje (račune, privremene i okončane situacije) kooperanata
  • Sačinjava izveštaje i elemente o pojavi nepredviđenih i/ili naknadnih radova i dostavlja ih pripremi na dalji postupak
  • Kao predstavnik izvođača – član komisije radi na primopredaji objekta i izradi konačnog obračuna
  • Kontroliše i stara se o primeni mera zaštite na radu, PPZ i zaštite životne sredine

Rok za konkurisanje: 21.08.2018.

    • Beogradska 21, Novi Banovci, Srbija
    • PIB: 105870611
    • Matični broj: 20472626

    Direktan link do oglasa