Poslovi.infostud.com koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića. Saznajte više.

Oglas za posao je sačuvan...

Da li želite da dobijete podsetnik na email pre nego što vaši sačuvani oglasi isteknu?

Konkurs je istekao.

Perutnina Ptuj Topiko je moderna kompanija kojoj je osnovni cilj priprema prirodne, zdrave i ukusne hrane. Ekskluzivnost i inovativnost u domenu proizvodnje i prerade živinskog mesa su temelj na kojima je bazirano celokupno poslovanje. Od 2008. godine u svojim proizvodnim pogonima u Bačkoj Topli proizvodi pileće meso i prerađevine, po licenci i uz poštovanje najviših standarda kvaliteta i sigurnosti. Celovitim i potpunim nadzorom ulaznih sirovina i svih faza proizvodnje, kompanija garantuje sledljivost proizvoda "od polja do stola".

Potrebno nam je:

Odgovorno lice za zaštitu životne sredine

Bačka Topola

Uslovi:

  • Ekolog, diplomirani inženjer zaštite životne sredine/master Ekolog ili master inženjer – odgovorno lice za zaštitu životne sredine

Opis posla:

  • Rad na primeni propisa sa područja zaštite životne sredine i otpadnih voda
  • Izrada planova za rešavanje problema i regulisanje ovih oblasti na osnovu Zakonskog okvira
  • Sarađivanje i komuniciranje sa stručnim institucijama i spoljnim službama
  • Stručno sarađivanje u sistemu HACCP i drugim standardima
  • Praćenje svih propisa i Zakona iz područja zaštite životne sredine i ekologije
  • Odgovornost za organizaciju i sprovođenje ekoloških zakona u mesnoj industriji i farmama za uzgoj živine
  • Pripremanje izveštaja
  • Praćenje i evidentiranje otpada
  • Izvođenje veterinarsko sanitarnog reda
  • Predlaganje tehničkih poboljšanja
  • Saradnja sa službom investicija na području zaštite životne sredine i ekologije, i regulacije otpadnih voda
  • Vodi računa o bezbednosti i zaštiti zdravlja na radu, protivpožarnoj zaštiti i zaštiti

Nudimo:

  • Redovna isplata ugovorene zarade
  • Isplata zarade za prekovremeni rad, rad nedeljom i praznikom, shodno odredbama ZOR
  • Plaćen prevoz od mesta stanovanja do mesta rada
  • Obezbeđen topli obrok
  • Mogućnost napredovanja i stalne edukacije

Rok za konkurisanje: 16.11.2019.

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Upoznaj poslodavca Perutnina Ptuj - Topiko d.o.o.

  • SRBIJA, Bačka Topola, Petefi Brigade 2
  • PIB: 101444060
  • Matični broj: 08085820
Detaljnije...

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.