Office Manager

MD Facility

Zvezdara (Beograd)

19.08.2022.

ugovor puno radno vreme 1. smena

Privatnoj firmi MD Facility d.o.o. potreban Office Manager.

Zaduženja:

  • Nadgledanje i praćenje rada kancelarijskog osoblja
  • Sortiranje pošte i slanje
  • Vođenje evidencije o zaposlenima
  • Pružanje potpune administrativne i komunikativne podrške direktoru
  • Stalno prati status aktivnih i potencijalnih projekata i tendera
  • Ostala zaduženja po nalogu direktora

Uslovi:

  • SSS ili prethodno iskustvo na sličnoj poziciji
  • Organizacione sposobnosti
  • Komunikativnost i posvećenost poslu
  • Osnovno poznavanje računovodstvenih poslova
  • Mesto rada Zvezdara

Nudimo:

  • Stalno radno mesto
  • Prijatnu radnu atmosferu i odlične uslove za rad
  • Mogućnost napredovanja

Prijave slati na elektronskim putem.

    MD Facility

    • Srbija, Beograd, Carice Jelene 67
    • PIB: 109146925
    • Matični broj: 21132438

    Direktan link do oglasa