Konkurs je istekao.

Office Manager

Nikku d.o.o.

Beograd

06.03.2020.

NIKKU je novi domaći premijum brend dečije garderobe koji za izradu koristi najfinije prirodne materijale. Naša inspiracija je upotreba prirodnih boja i neutralnog dizajna kroz koje u modu vraćamo kragnice, tregerice, dokolenice i bezbrižnu dečiju radost igre. Počinjemo sa širenjem prodajne mreže i proizvodnje, tako da nam je u predstavništvu kompanije potrebna komercijalno i organizaciono talentovana osoba na poziciji:

OFFICE MANAGER

Beograd, Vuka Karadžića 4

OPIS POSLA:

  • Administrativni i logistički kancelarijski poslovi
  • Odgovornost za uredno i nesmetano funkcionisanje predstavništva kompanije
  • Prijem i usluživanje stranaka
  • Prijem i slanje pošte
  • Zavođenje računa i faktura
  • Nabavka kancelarijskog materijala
  • Upravljanje kontakt centrum Brenda
  • Upravljanje digitalnom online prodavnicom
  • Proveravanje faktura, organizacija isporuke i loyalty programa u okviru online i maloprodajnih objekata

USLOVI:

  • Poznavanje poslovne etike i poslovne komunikacije
  • Napredno znanje rada na računaru (Microsoft Office)
  • Znanje engleskog jezika
  • Snalažljivost u rešavanju problema
  • Komunikativnost i fleksibilnost
  • Timski rad
  • Dobre organizacione veštine

NUDIMO:

  • Stalni radni odnos
  • Redovna isplata
  • Mogućnost za budući napredak u rastućoj kompaniji
  • Rad u prijatnom okruženju modernog prostora u samom centru Beograda

Ukoliko posedujete navedene uslove, entuzijastični ste i očekujete rad u mladoj, modernoj i uspešnoj kompaniji koja Vam može obezbediti prijatnu radnu okolinu, odlično radno vreme i dobru zaradu, prijavite se.

Rok za konkurisanje: 06.03.2020.

    Konkurs je istekao.

    Nikku doo

    • Vuka Karadžića 4, Beograd, Srbija
    • PIB: 111436585
    • Matični broj: 21482064

    Direktan link do oglasa