Konkurs je istekao.

Office menadžer

Technomedia d.o.o.

Kragujevac, Kralja Aleksandra I Karađorđevića 34

15.12.2021.

ugovor puno radno vreme 1. smena

TechnoGroup (Technomedia, Technosector, Technosigma) traži kvalifikovanog, profesionalnog i motivisanog kandidata za mesto office menadžera.

Opis posla office menadžera

Ključne odgovornosti:

·         Upravljanje kancelarijom Technogroupe u Kragujevcu,

·         Vođenje dnevne agende, ugovaranje sastanaka, dnevnog reda i intervjua,

·         Organizovanje sve važne dokumentacije i njeno ažuriranje,

·         Profesionalno vođenje sve poslovne korespodencije,

·         Učešće u prodajnim i marketinškim aktivnostima,

·         Prepoznavanje novih poslovnih prilika,

·         Organizovanje poslovnih i društvenih događaja,

·         Bliska saradnja sa administracijom i operativnim menadžmentom,

·         Konekcija između partnera, podizvođača, dobavljača, predstavnika lokalnih vlasti itd.,

·         Pomoć u upravljanju kancelarijskim budžetom.

Osnovni zahtevi:

·         Minimum srednja stručna sprema,

·         Napredni korisnik paketa Microsoft Office i društvenih mreža,

·         Vozačka dozvola kategorije B.

Profil ličnosti:

·         Samopouzdanje u radu sa rukovodiocima i partnerima,

·         Posvećenost kvalitetu i tačnosti projekata od početka do završetka,

·         Poznavanje sistema i procedura upravljanja kancelarijom,

·         Izvrsne organizacione veštine i veštine upravljanja vremenom,

·         Fleksibilnost sa sposobnošću preuzimanja ad hoc zadataka i poziva van radnog vremena u slučaju potrebe,

·         Diskretnost i poverljivost,

·         Sposobnost kako samostalnog, tako i rada u timu.

Prednosti:

·         Zaposlenje u mladom i dinamičnom okruženju,

·         Odlični uslovi za rad i prijatno radno okruženje,

·         Mogućnost napredovanja i postizanja profesionalnih ciljeva,

Napomena:

Ako smatrate da ispunjavate gore navedene uslove i želite da postanete deo našeg tima, pošaljite svoj profesionalnu biografiju (CV) elektronskim putem.

  • Kralja Aleksandra I Karađorđevića 88/I-2 34000 Kragujevac, Srbija
  • PIB: 101034512
  • Matični broj: 17368788

Direktan link do oglasa