Konkurs je istekao.

Operater call centra

beogradnocu.com

Beograd

05.02.2020.

30.000,00 - 50.000,00 RSD ugovor puno radno vreme dostupno studentima

Beogradnocu.com je portal koji aktivno promoviše noćni život u našoj prestonici, kao jedinstven izvozni proizvod, namenjen domaćem i stranom tržištu. Naš call centar pruža korisnicima uslugu rezervacije mesta u većini ugostiteljskih objekata u Beogradu (klubovi, barovi, restorani, kafane..)

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Beograd

Opis posla:

  • Komunikacija sa korisnicima o programu lokala i uslovima za rezervaciju.
  • Izvršavanje rezervacija u traženim lokalima.
  • Popunjavanje izveštaja.

Uslovi:

  • Tražimo kandidata koji je vredan, odgovoran, ljubazan i vešt u komunikaciji.
  • Posao se obavlja u kancelariji u blizini Trga Slavija.
  • Radno vreme je 7 dana u nedelji u 2 smene (09-17h i 17-01h) prema unapred utvrđenom rasporedu. Jedan operater radi 5 smena nedeljno. Nekim danima radi prvu smenu, a nekim drugu smenu i postoji mogućnost zamene smena unutar kolektiva po dogovoru. Slobodan je, dakle, 2 dana u nedelji (npr. nekad je slobodan petkom i subotom, a nekad nedeljom i utorkom ili neka druga 2 dana)
  • Blagu prednost imaju kandidati koji su upoznati sa noćnim životom Beograda.

Okvirna plata: 30.000 - 50.000 RSD

Rok za konkurisanje: 05.02.2020.

    • Katićeva 4, Beograd, Srbija
    • PIB: 108197892
    • Matični broj: 63285960

    Direktan link do oglasa