Poslovi.infostud.com koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića. Saznajte više.

Oglas za posao je sačuvan...

Da li želite da dobijete podsetnik na email pre nego što vaši sačuvani oglasi isteknu?

Konkurs je istekao.

Farmina Pet Foods, međunarodna kompanija koja posluje sa 3 fabrike u više od 40 zemalja, zbog potrebe povećanja obima posla proizvodnog pogona u Inđiji je u potrazi za pravim kandidatom za poziciju:

Operater dozatora

Odgovara: Menadžeru proizvodnje

Mesto zaposlenja: Inđija

www.farmina.com

Opis posla:

  • Prema planu proizvodnje i recepturi za gotov proizvod vrši pripremu sirovina i komponenti koje je potrebno dodati;
  • Vrši odvagu sirovina i komponenti i njihovo dodavanje u sistem za pripremu hrane;
  • Rukuje delom opreme za doziranje i pripremu sirovina;
  • Aktivno sarađuje sa operaterom u kontrolnoj sobi na poslu pripreme svake formule;
  • Pravovremeno alarmira minimalne količine sirovina u cilju dopremanja i/ili nabavke nove količine;
  • Stara se o urednosti i organizaciji radnog prostora;
  • Stara se o higijeni i čistoći dela pogona u kom radi;
  • Poštuje i sprovodi standarde, pravila, postupke i uputstva Društva i aktivno učestvuje u donošenju, izmeni i primeni istih;
  • Poštuje dokumenta i proceduru SRPS ISO 9001:2015 i HACCP;
  • Izvršava i ostale poslove po nalogu direktora.

Uslovi:

  • Srednja škola;
  • Stepen stručne spreme III/IV;
  • Poželjno je radno iskustvo od min. 2 godine u industriji, u procesnom sektoru na poslovima proizvodnje;
  • Dobro opšte tehničko obrazovanje i iskustvo je prednost;
  • Iskustvo poznavanja procesa proizvodnje hrane je prednost;
  • Licenca za rukovanje viljuškarom je prednost.

Poželjno:

  • Dobro organizovana osoba;
  • Sposobnost obavljanja više radnih zadataka u kratkom vremenu;
  • Prilagodljivost promenama, pritisku, obimu posla;
  • Poznavanje engleskog jezika.

Nudimo:

  • Rad u mladom i dinamičnom okruženju;
  • Međunarodno iskustvo;
  • Rad u smenama;

Molimo pošaljite svoju biografiju i poslovni rezime kako biste se prijavili.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Rok za konkurisanje: 28.09.2019.

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.