Konkurs je istekao.

Operater energetike i automatizovanih kotlova

Apatinska pivara

Apatin

27.03.2023.

Otvori se za nove mogućnosti i postani deo jakog tima pivskih brendova kao što su Jelen, Nikšićko, Staropramen, Stella Artois, Bavaria! Prijavi se za poziciju Apatinske pivare u timu Proizvodne operacije i logistika:

Operater energetike i automatizovanih kotlova bez stalnog nadzora - Utility and Automated Steam boilers operator

Opis posla:

  • Odgovornost za adekvatno izvršenje svih radnih zadatka u okviru pogona energetike u skladu sa zakonskim propisima i internim standardima
  • Odgovornost za ispravno funkcionisanje kotlarnice sa automatizovanim kotlovima bez stalnog nadzora
  • Redovno pregleda sve zapise iz nadzornog sistema kotlova bez stalnog nadzora, prati tehničku ispravnost svih sistema u kotlarnici, prati energetsku efikasnost svih sistema u kotlarnici
  • Prati zapise o parametrima kvaliteta kotlovske vode prema standardima kvaliteta i internim procedurama kompanije, odgovoran je za kvalitet kotlovske vode
  • Odgovornost za pripremu opreme za preglede prema važećim propisima
  • Odgovornost za pripremanje glavnih i pomoćnih sredstava u pogonu energetike
  • Odgovornost za obavljanje rutina održavanja urežaja u energetici
  • Odgovornost za redovno kontrolisanje sigurnosnih uređaja i instrumenata (ventila, instrumenata)
  • Odgovornost za redovnu kontrolu delova, uređaja i kotlovskih postojenja, uočavanje nedostataka na kotlovskim postrojenjima i udređajima
  • Odgovornost za redovnu kotrolu delova, uređaja u pogonu proizvodnje vode i energetike i uočavanje nedostataka
  • Monitoring i upravljanje kogenerativnim postrojenjem preko postojećeg SCADA Sistema
  • Odgovornost za redovno čišćenje i održavanje uređaja propisanih standardnim radnim procedurama
  • Izvršenje liste provere propisane od kompanije ili pretpostavljenog
  • Sprovodi i kontroliše održavanje higijene pogone prema internim standardima kompanije
  • Odgovoran je za poboljšanja i održivost svih parametara pokazatelja uspešnosti na koje ima uticaja
  • Odgovornost za pridržavanja zakonskih normi i internih standarda u vezi zaštite na radu, protivpožarne zaštite i zaštite okoline

Uslovi, poželjna znanja i veštine:

  • III ili IV stepen stepen stručne spreme tehničkog usmerenja
  • Osnovno znanje engleskog jezika
  • Osnovno znanje rada na računaru
  • Najmanje 1-3 godine radnog iskustva na sličnim poslovima
  • Sertifikat za rad sa uređajima pod visokim pritiskom

Šta nudimo:

  • Inkluzivnu kulturu i tim, gde se vrednuju različiti stilovi i perspektive, koji nam pomažu da budemo što inovativniji
  • Autentično nasleđe i mogućnost da razvijate svoju karijeru u pivskoj industriji
  • Paket benefita, koji omogućava da naši zaposleni održe balans između privatnog i poslovnog života
    Konkurs je istekao.
    Upoznajte poslodavca Apatinska pivara d.o.o.

    Apatinska pivara d.o.o.

    Apatinska pivara, Molson Coors Beverage Company Apatinska pivara, deo jedne od najvećih globalnih pivarskih kompanija, Molson Coors Beverage Company, jedan je od lidera u proizvodnji piva na domaćem tržištu. Nastala davne 1756. godine, Apatinska pivara je ujedno i najstarija pivara koja posluje u okviru ove grupacije. Danas Molson Coors Beverage Company u svetu broji oko 17.600 zaposlenih, dok nas je u Srbji oko 700. Pored tržišta Kanade, Sjedinjenih Američkih Država, Ujedinjenog Kraljevstva i dalekog ... Saznajte više

    Iskustva zaposlenih

    "Apatinskoj pivari sam se pridružio septembra 2016. godine i tada sam počeo da radim na poslovima komercijaliste, odnosno predstavnika prodaje. Prvi put sam se susreo sa tom vrstom posla, za koji mogu ... " Pročitajte celo iskustvo

    Beneficije

    • ZDRAVLJE
    • RAD NA DALJINU
    • PROGRAM MENTORSTVA
    • DRUŠTVENA ODGOVORNOST
    • OBUKE, KONFERENCIJE
    • TIMSKA DRUŽENJA
    • NAGRADE, BONUSI, POKLONI
    • EDUKACIJA, PROFESIONALNI RAZVOJ
    • DOBROVOLJNO ZDRAVSTVENO OSIGURANJE
    • FLEKSIBILNO RADNO VREME
    • PORODICA I RODITELJSTVO
    • DODATNI SLOBODNI DANI
    • RAD OD KUĆE
    • OBEZBEĐENA OPREMA ZA RAD

    Direktan link do oglasa