Konkurs je istekao.

Operater na CNC mašini

Servoteh d.o.o.

Beograd, Inđija, Surčin, Stara Pazova, Nova Pazova, Šimanovci

09.09.2018.

ugovor puno radno vreme dostupno studentima dostupno osobama sa invaliditetom

Servoteh d.o.o. je domaća firma koja uspešno posluje od 2002. godine i predstavlja jednu od vodećih firmi u procesu automatizacije procesa proizvodnje. U okviru firme nalazi se savremeno opremljena mašinska radionica za proizvodnju delova i opreme. Zbog stalnog rasta i širenja aktivnosti tražimo saradnika na duži vremenski period na poziciji:

OPERATER NA CNC MAŠINI

(glodalica i strugovi)
Radno mesto u Dobanovcima
više izvršilaca

Zaduženja:

  • Rad  na CNC mašinama za obradu metala (DMC 125, DMU 50T, CTX 500S2, MAHO 1000, HAAS, EMCO itd.)
  • Izrada delova uz pomoć CNC mašine i to:
    • Izbor alata na osnovu radnog naloga tj. tehnološkog postupka
    • Priprema mašine za obradu
    • Zauzimanje pozicije komada
    • Izrada prvog komada prema tehnološkom postupku i odnošenje komada u kontrolu
    • Korekcija nakon kontrole prvog komada od strane kontrole proizvodnje
    • Izrada kompletne serije po radnom nalogu i 100% kontrola dimenzija koje može da kontroliše raspoloživim mernim priborom
  • Prilagođavanje programa mašine
  • Stalna kontrola proizvedenih komada, vizuelna i uz pomoć mernih instrumenata
  • Svakodnevno održavanje i kontrola ispravnosti mašine i alata
  • Čišćenje radnog prostora i mašine
  • Popunjavanje sve prateće dokumentacije i radnih naloga
  • Poštovanje svih procedura u proizvodnji

Potrebni uslovi:

  • Srednja stručna sprema mašinskog smera
  • Poželjno 2 godine radnog iskustva na CNC mašinama – obrada metala, ali može i bez radnog iskustva
  • Preciznost i samostalnost u radu

Obezbedili smo Vam:

  • Karijeru u perspektivnoj domaćoj kompaniji
  • Stalnu obuku i usavršavanje
  • Rad u dinamičnom i profesionalnom okruženju
  • Odlične uslove rada i tehničku opremljenost

Biće pozvani samo oni kandidati koji uđu u uži krug.

Rok za konkurisanje: 09.09.2018.

    Servoteh d.o.o. je domaća kompanija, osnovana 2002.godine. Od 2012.godine se nalazi u Dobanovcima.Servoteh d.o.o. se uspešno bavi projektovanjem, proizvodnjom, montažom i servisom sistema za automatizaciju, kao i prodajom industrijskih komponenti. Najveći broj zaposlenih se nalazi u tehničkom sektoru, gde imamo službu projektovanja (mašinski i elektro inženjeri), službu proizvodnje (rukovodilac mašinske radionice, operateri na CNC mašinama, bravari) i službu montaže…

    Direktan link do oglasa