Konkurs je istekao.

Operater na ekstruderu

Chemical Agrosava d.o.o.

Šimanovci

30.01.2021.

ugovor puno radno vreme 1, 2. i 3. smena online intervju za posao

Chemical Agrosava je kompanija osnovana 1990. godine u Beogradu. Proizvodni i distributivni pogoni su u Šimanovcima.

Trenutno proizvodni programi obuhvataju proizvodnju agrohemikalija, centar za doradu semena sa sušarom za seme, proizvodnju plastične ambalaže, štampariju kao i distributivni centar za agrohemikalije i seme.

U 2021. kompanija počinje sa proizvodnjom hrane za kućne ljubimce.

Želja nam je da budete deo našega tima i sa nama odete u svetliju budućnost.

Proizvodnja se nalazi u Šimanovcima

Prevoz obezbeđen

Opis posla:

  • Rukovanje automatizovanim mašinama-ekstruderima za proizvodnju hrane
  • Podešavanje mašina prema zadatim parametrima
  • Umešavanje sirovina
  • Praćenje, podešavanje i kontrola rada mašina kako bi se obezbedio neprekidan rad, ostvario željeni kvalitet i količina poluproizvoda
  • Redovno i preventivno održavanje mašina
  • Informisanje rukovodioca o uočenim nepravilnostima
  • Održavanje čistoće proizvodnih mašina i radnog okruženja
  • Korišćenje zaštitne opreme i poštovanje procedura za bezbedan rad

Osnovni uslovi:

  • IV – VI stepen stručne spreme
  • Minimum 3 godine radnog iskutva na ekstruderu
  • Vozačka dozvola »B« kategorije
  • Rad na računaru

broj izvršilaca: 1

    Konkurs je istekao.

    Chemical Agrosava

    Chemical Agrosava је специјализовано предузеће за производњу и промет средстава за заштиту биља (pesticidi) и фолијарних хранива, kао и производњу, дораду и промет семена.

    Direktan link do oglasa