Konkurs je istekao.

Operater u proizvodnji fleksibilne ambalaže

Comex d.o.o.

Šabac

30.04.2020.

Preduzeću “COMEX” d.o.o. Šabac su potrebni

Operateri u proizvodnji fleksibilne ambalaže

(više izvršilaca)
Šabac

Opis posla:

  • Priprema i montaža štamparskih ploča u skladu sa procedurama i tehničkim zahtevima
  • Održavanje higijene radnog prostora kao i opreme
  • Za sve novozaposlene obezbeđena je obuka za bezbedno rukovanje opremom

Potrebni uslovi:

  • Srednja stručna sprema (poželjno tehnično obrazovanje)
  • Poželjno radno iskustvo u proizvodnji
  • Fleksibilnost i spremnost na timski rad
  • Usmerenost na rezultate

 Prednosti:

  • Mogućnost rada u kompaniji koja je jedan od regionalnih lidera u proizvodnji fleksibilne ambalaže
  • Prijatno radno okruženje i savremena oprema omogućavaju kandidatima dobre uslove za napredovanje i usavršavanje

Prijave na konkurs slati elektronskim putem ili predati lično na info pult preduzeća, na adresi Vojvode Putnika 67, Šabac.

Rok za konkurisanje: 30.04.2020.

    Konkurs je istekao.

    P.T.P. Comex d.o.o.

    “Comex” d.o.o. je porodična kompanija  osnovana 1990. godine u Šapcu, Srbija. Od samog osnivanja “Comex” ima  stoprocentno privatno vlasništvo. Danas je jedan od lidera u segmentu  proizvodnje fleksibilnih materijala za prehranu i neprehranu. Cilj  kompanije je pružanje inovativnih rešenja za pakovanje najrazličitijih  proizvoda. Svoju poziciju „Comex“ gradi na kontinuiranom ulaganju u  tehnologiju i ljudske resurse. Strateško opredeljenje je razvoj u  specijalizovanom…

    Direktan link do oglasa