Konkurs je istekao.

Operater u proizvodnji

Aeropak d.o.o.

Palić, Subotica

08.08.2019.

Aeropak d.o.o je nova kompanija na aerosol tržištu. 2018. godine smo počeli sa proizvodnjom aerosol boca od belog lima i trenutno smo jedina kompanija u Srbiji koja se bavi ovom delatnošću.

Zbog pojačane potražnje za našim proizvodima i povećanja obima proizvodnje potreban nam je:

Subotica, Palić, više izvršilaca

Uslovi:

  • Poželjno III ili IV stepen stručne spreme
  • Poželjno 2 godine radnog iskustva u industrijskoj proizvodnji
  • Posvećenost i spremnost za rad u timu

Opis poslova i radnih zadataka:

  • Obavljanje radnih zadataka na mašini u skladu sa dobijenim radnim nalozima
  • Proverava stanje mašina i opreme za rad i održava mašine u skladu sa pravilnikom ili uputstvom o održavanju i upotrebi iste
  • Aktivno se obučava da samostalno upravlja proizvodnom opremom
  • Proverava radni nalog za tekući dan, kao i raspored rada i preuzima materijal koji mu je neophodan za proizvodnju
  • Radi na mašinama za formiranje delova aerosol boca ili na uređajima za sklapanje i pakovanje aerosol boca ili na opremi za punjenje pomenute ambalaže
  • Izvršava propisane kontrole na dobijenim uzorcima i proverava da li odgovaraju definisanim standardima kvaliteta, i vrši osnovne provere na izlazu procesa
  • Vrši evidenciju tipa i vremena zastoja
  • Vrši osnovno i periodično održavanje opreme uz popunjavanje propisane dokumentacije ( ček liste, kartoni mašina)
  • Poštuje sve propise vezane za bezbedan rad i koristi neophodnu zaštitnu opremu
  • Teži da se usavršava i podiže nivo znanja i efektivnost u okviru angažovanog posla
  • Održava uredno radno mesto na kome je angažovan

Nudimo:

  • Dobro plaćen posao operatera
  • Obezbeđen topli obrok
  • Rad u jednoj smeni (7-15h)
  • Pored obaveznog zdravstvenog osiguranja, obezbeđeno je i dodatno zdravstveno osiguranje
  • Stručno usavršavanje i razvoj
  • Dobri uslovi rada u organizovanom timu
  • Dinamično radno okruženje

Rok za konkurisanje: 08.08.2019.

    • Josipa Kolumba 33, Palić, Srbija
    • PIB: 107704139
    • Matični broj: 20855193

    Direktan link do oglasa