Poslovi.infostud.com koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića.

Aeropak d.o.o je nova kompanija na aerosol tržištu. 2018. godine smo počeli sa proizvodnjom aerosol boca od belog lima i trenutno smo jedina kompanija u Srbiji koja se bavi ovom delatnošću.

Zbog pojačane potražnje za našim proizvodima i povećanja obima proizvodnje potreban nam je:

Operater u proizvodnji

Subotica, Palić, više izvršilaca

Uslovi:

  • Poželjno III ili IV stepen stručne spreme
  • Poželjno 2 godine radnog iskustva u industrijskoj proizvodnji
  • Posvećenost i spremnost za rad u timu

Opis poslova i radnih zadataka:

  • Obavljanje radnih zadataka na mašini u skladu sa dobijenim radnim nalozima
  • Proverava stanje mašina i opreme za rad i održava mašine u skladu sa pravilnikom ili uputstvom o održavanju i upotrebi iste
  • Aktivno se obučava da samostalno upravlja proizvodnom opremom
  • Proverava radni nalog za tekući dan, kao i raspored rada i preuzima materijal koji mu je neophodan za proizvodnju
  • Radi na mašinama za formiranje delova aerosol boca ili na uređajima za sklapanje i pakovanje aerosol boca ili na opremi za punjenje pomenute ambalaže
  • Izvršava propisane kontrole na dobijenim uzorcima i proverava da li odgovaraju definisanim standardima kvaliteta, i vrši osnovne provere na izlazu procesa
  • Vrši evidenciju tipa i vremena zastoja
  • Vrši osnovno i periodično održavanje opreme uz popunjavanje propisane dokumentacije ( ček liste, kartoni mašina)
  • Poštuje sve propise vezane za bezbedan rad i koristi neophodnu zaštitnu opremu
  • Teži da se usavršava i podiže nivo znanja i efektivnost u okviru angažovanog posla
  • Održava uredno radno mesto na kome je angažovan

Nudimo:

  • Dobro plaćen posao operatera
  • Obezbeđen topli obrok
  • Rad u jednoj smeni (7-15h)
  • Pored obaveznog zdravstvenog osiguranja, obezbeđeno je i dodatno zdravstveno osiguranje
  • Stručno usavršavanje i razvoj
  • Dobri uslovi rada u organizovanom timu
  • Dinamično radno okruženje

Rok za konkurisanje: 08.08.2019.

Konkurišite
Znate li nekog ko bi bio odličan za ovaj posao? Prosledite mu oglas!

Preporučite oglas

Pozdrav ,

je nakon pregleda oglasa na sajtu Poslovi.infostud.com poželeo/la da vam preporuči ovaj oglas jer smatra da bi vam on mogao biti interesantan.

Kako biste videli o kom oglasu je reč, kliknite na: Operater u proizvodnji

Greška u oglasu? Obavestite nas

Prijavite problem sa oglasom

Vaš komentar je vidljiv isključivo zaposlenima sajta Poslovi.infostud.com i poslodavci neće biti u prilici da ga pročitaju.

Ostavljanjem komentara na ovaj konkurs nećete konkurisati za oglas.

Štampa

Podelite na društvenim mrežama:

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Koliko ste zadovoljni dobijenim informacijama:

o kompaniji?

o uslovima za ovu poziciju?

o zadacima za ovu poziciju?

o tome šta poslodavac nudi?

Ocenite

Ocenjivanje oglasa je anonimno

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.