Konkurs je istekao.

Operater u proizvodnji

Shenchi Automotive Parts d.o.o.

Kragujevac

03.12.2022.

Nakon 30 godina uspešnog poslovanja i kao jedan od najvećih dobavljača u svetskoj automobilskoj industriji, svoju delatnost proširujemo u Srbiji pokretanjem novog proizvodnog pogona za obradu metala. Do ove investicije, privredna aktivnost bazirala se isključivo na lokalnom kineskom tržištu, međutim planirano ulaganje predstavlja proširenje proizvodnje sa ciljem osvajanja novih tržišta. Kompanija je u potpunosti posvećena tehnološkim inovacijama, zadovoljstvu kupaca i zaposlenih a kontinuirano unapređuje svoje procese sa ciljem obezbeđenja vrhunskog kvaliteta. Usled povećanja obima poslovanja otvaramo konkurs za sledeće radno mesto:

Opis posla:

-       Obavlja sve neophodne pripreme pre pokretanja serijske proizvodnje na osnovu definisanih radnih procedura i sprovodi poka yoke postupak

-       Pomoću krana i prema planu proizvodnje, prevozi alate/kalupe na zadatu lokaciju i vrši njihovu nivelaciju

-       Uredno popunjava dnevne izveštaje proizvodnje

-       Postavlja materijal/sirovinu na mašinu za uvlačenje metala

-       Nadgleda rad hidrauličnih presa u toku procesa proizvodnje

-       Prisustvuje verifikaciji prvih uzoraka serijske proizvodnje

-       Po potrebi, služi se ručnim i električnim alatom u skladu sa bezbednosnim merama

-       Pakuje gotove proizvode i uklanja otpad prema važećim procedurama

-       Obaveštava neposrednog rukovodioca o uočenim greškama nastalim u procesu proizvodnje

-       Na vreme obaveštava odeljenje logistike u vezi preuzimanja spakovanih ambalaža

-       Usled nastalog kvara na alatu, obaveštava odgovornog tehničara za njihovo održavanje

Uslovi:

-       III ili IV nivo kvalifikacije

Šta nudimo:

-       Ugovor na neodređeno nakon probnog rada

-       Pozitivnu radnu atmosferu i timski rad

-       Redovnu zaradu i obrok u kantini

Ukoliko ispunjavate tražene kriterijume i želite da se priključite našem timu i dinamičnom okruženju, pošaljite nam svoju biografiju.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

  • Panonska br.3, Kragujevac, Srbija
  • PIB: 111930404
  • Matični broj: 21573914

Direktan link do oglasa