Konkurs je istekao.

Operater za telefonsku prodaju

Sandoria d.o.o.

Rad od kuće

24.08.2018.

Potreban nam je:

Za rad od kuće

Uslovi i opis posla:

  • U pitanju je klasičan oblik telemarketinga - prodaja putem telefonskog pozivanja. Za pozivanje se koristi naša aplikacija na web-u.
  • Obavezno je posedovanje računara, internet konekcije i slušalica sa mikrofonom.
  • Radi se 5 ili 6 dana nedeljno po 4 ili 6 časova, u to vreme ulazi i pauza od 20 min.
  • Radi se u smenama. Sami možete birati smenu.
  • Prodaju se proizvodi jeftinijeg cenovnog ranga.

Uslovi:

  • Pre početka rada potrebno je proći obuku. Obuka se radi on line i traje ukupno jedan sat. To je tzv. tehnička obuka u sklopu koje vas obučimo kako da koristite aplikaciju za pozivanje.
  • Kada počnete sa radom supervizor vas prati u prodaji i radi treninge po potrebi.
  • Plata se obračunava po učinku. Realno je očekivati da prosečno uspešni agenti zarade oko 20 000 dinara, a bolji agenti i do 50.000 din.

Molimo Vas da u biografiji priložite kontakt telefon.

Rok za konkurisanje: 24.08.2018.

    Konkurs je istekao.

    Sandoria

    Sandoria d.o.o. je mlad i perspektivan kolektiv

    Direktan link do oglasa