Konkurs je istekao.

Potreban nam je:

Operater za telefonsku prodaju

Za rad od kuće

Uslovi i opis posla:

  • U pitanju je klasičan oblik telemarketinga - prodaja putem telefonskog pozivanja. Za pozivanje se koristi naša aplikacija na web-u.
  • Obavezno je posedovanje računara, internet konekcije i slušalica sa mikrofonom.
  • Radi se 5 ili 6 dana nedeljno po 4 ili 6 časova, u to vreme ulazi i pauza od 20 min.
  • Radi se u smenama. Sami možete birati smenu.
  • Prodaju se proizvodi jeftinijeg cenovnog ranga.

Uslovi:

  • Pre početka rada potrebno je proći obuku. Obuka se radi on line i traje ukupno jedan sat. To je tzv. tehnička obuka u sklopu koje vas obučimo kako da koristite aplikaciju za pozivanje.
  • Kada počnete sa radom supervizor vas prati u prodaji i radi treninge po potrebi.
  • Plata se obračunava po učinku. Realno je očekivati da prosečno uspešni agenti zarade oko 20 000 dinara, a bolji agenti i do 50.000 din.

Molimo Vas da u biografiji priložite kontakt telefon.

Rok za konkurisanje: 24.08.2018.

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Koliko ste zadovoljni dobijenim informacijama:

o kompaniji?

  • Prosečna ocena: 1.67
  • Broj glasova: 6

o uslovima za ovu poziciju?

  • Prosečna ocena: 1.83

o zadacima za ovu poziciju?

o tome šta poslodavac nudi?

Ocenite

Ocenjivanje oglasa je anonimno

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.