Poslovi.infostud.com koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića. Saznajte više.

Oglas za posao je sačuvan...

Da li želite da dobijete podsetnik na email pre nego što vaši sačuvani oglasi isteknu?

Konkurs je istekao.

TENGE D.O.O. Beograd se bavi iznajmljivanjem i prodajom mašina za rad na visini.

Zbog povećanog obima posla raspisujemo konkurs za radno mesto:

Operativni menadžer

Ugrinovci, Beograd

Opis posla:

  • upoznavanje svih aktivnosti unutar firme i preuzimanje odgovornosti o vođenju računa da navedene aktivnosti budu ispunjene adekvatno i blagovremeno
  • komunicira sa strankama
  • nadgleda i izveštava o operacijama unutar firme i operacijama zadatim ostalim zaposlenima
  • obavlja i druge poslove po nalogu direktora ili neposrednog rukovodioca

Uslovi za kandidate:

  • minimum IV stepen stručne spreme
  • profesionalan pristup klijentima
  • dobre organizacione sposobnosti
  • posvećenost poslu
  • odgovornost, tačnost i pouzdanost
  • obavezan rad na računaru (Microsoft Office, Microsoft Outlook)
  • poželjno znanje engleskog jezika
  • izrazita komunikativnost (verbalne i pisane komunikacije)
  • analitičnost, sistematičnost i odgovornost
  • samostalnost i proaktivnost u rešavanju problema
  • poznavanje poslovne dokumentacije

Zaposlenima nudimo:

  • redovnu zaradu
  • dinamično okruženje zasnovano na timskom radu
  • stalni radni odnos

Ako ispunjavate navedene uslove konkursa, posvećeni ste, ambiciozni i odgovorni pošaljite elektronski svoj CV sa fotografijom najkasnije do 15.11.2019.

Iskoristite ovu odličnu priliku i postanite deo TENGE tima!

Na razgovor će biti pozvani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Upoznaj poslodavca Tenge d.o.o.

  • SRBIJA, Beograd, Emila Zole 22/4
  • PIB: 107828643
  • Matični broj: 20879076
Detaljnije...

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.