Konkurs je istekao.

Organizator magacinskih poslova

Globo d.o.o.

Novi Sad

31.01.2019.

Firma Globo d.o.o. je ogranak Austrijske kompanije Globo Lighting Gmbh, sa višegodišnjom tradicijom u prodaji dekorativne rasvete.

Potrebna nam je pouzdana osoba na poziciji:

Mesto rada: Novi Sad

Uslovi:

  • SSS
  • Dobre komunikacijske sposobnosti
  • Radno iskustvo na poslovima organizacije magacina i magacinskih poslova – minimum 3 godine
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office paket, mail, internet)
  • Prednost imaju kandidati elektro struke ili sa poznavanjem električnih komponenata

Opis posla:

  • Organizacija rada magacina i magacinski poslovi

Rok za konkurisanje: 31.01.2019.

    Konkurs je istekao.

    Globo doo Novi Sad

    • Radoja Domanovića 47, Novi Sad, Srbija
    • PIB: 103173009
    • Matični broj: 17531867

    Direktan link do oglasa