Konkurs je istekao.

Osoba odgovorna za bezbednost i zdravlje na radu

Magnohrom

Beograd, Kraljevo

22.06.2019.

Magnohrom d.o.o. Kraljevo je privredno društvo koje se bavi proizvodnjom osnovnih vatrostalnih materijala. Osnovano je 1948. godine. Sedište društva i fabrika vatrostalnih materijala se nalaze u Kraljevu. Rudnici se nalaze u okolini Zlatibora i Čačka. Društvo od juna 2018. godine posluje u okviru finske Afarak grupe.

Trenutno tražimo:

1 osoba
Mesto rada: Beograd / Kraljevo, Srbija

Opis zaduženja:

  • Organizuje, sprovodi i unapređuje bezbednost i zdravlje na radu
  • Odgovorna je za sprovođenje i primenu mera i propisa utvrđenih Zakonom, tehničkim propisima, odlukama, planovima i pravilnicima Društva
  • Sprovodi programe obuke radnika u domenu bezbednosti i zdravlja na radu
  • Obilazi proizvodne pogone u cilju nadzora nad sprovođenju mera bezbednosti i zdravlja na radu
  • Koordinira nabavkom ličnih zaštitnih sredstava i opreme
  • Organizuje preventivna i periodična ispitivanja uslova radne okoline u skladu sa propisima
  • Organizuje preventivne i periodične preglede i ispitivanja opreme za rad

Uslovi:

  • Minimum 180 ESPB bodova stečenih na akademskim studijama
  • Minimum 3 godine radnog iskustva
  • Položen stručni ispit iz oblasti bezbednosti i zdravlja na radu
  • Rad u MS Office
  • Vozačka dozvola B kategorije

Željeni kandidat treba bude osoba koja ima kulturu komunikacije u kojoj se daje i vraća informacija. Potrebno je da pokaže spremnost za stalno usavršavanje.

Samo izabrani kandidati biće pozvani na razgovor.

Rok za konkurisanje: 22.06.2019.

    Konkurs je istekao.

    Magnohrom

    • Dositejeva bb, Kraljevo, Srbija
    • PIB: 101249972
    • Matični broj: 07195508

    Direktan link do oglasa