Konkurs je istekao.

PHP/Laravel Developer

Concordsoft Solutions d.o.o.

Subotica

27.05.2021.

ugovor puno radno vreme dostupno studentima dostupno osobama sa invaliditetom

ConcordSoft Solutions je privatna firma koja se dug niz godina bavi razvojem web rešenja.

Potreban nam je: PHP/Laravel Developer.

Šta mi očekujemo od kandidata: U potrazi smo za talentovanim PHP Programerom sa osnovnim znanjem programerske logike ali sa jakim analitičkim sposobnostima voljnim da uči i dalje napreduje usavršavajući svoje znanje uz iskusan tim kolega koji se tim poslom aktivno bave.

Ključne tačke:

  • Razumevanje koncepta objektno-orijentisanog programiranja
  • Znanje PHP programskog jezika
  • Znanje Laravel
  • Znanje SQL i koncepta relacionih baza podataka (MySQL)
  • Nije potrebno ali je poželjno i poznavanje HTML i CSS

Zaduženja:

  • Razvoj web rešenja zasnovanog na PHP programskom jeziku
  • Testiranje i optimizacija koda u skladu sa preporučenim praksama
    Konkurs je istekao.

    ConcordSoft Solutions doo

    • Beogradski put 97/61, Subotica, Srbija
    • PIB: 100854578
    • Matični broj: 08651191

    Direktan link do oglasa