Konkurs je istekao.

PLM implementator

CADCAM Data d.o.o.

Beograd

16.12.2018.

CADCAM Data je članica CADCAM Group, vodećeg ponuđača PLM rešenja i usluga u Jugoistočnoj Evropi. Naš tim visokoobrazovanih inženjera i eksperata pruža usluge PLM savetovanja, projektovanja i implementacije poslovnih rešenja, usluge na području projektovanja proizvoda, poslovnih integracija u preduzećima i obrazovanja u CAD projektovanju, CAM tehnologiji, CAE inženjeringu i mehatronici. U ponudi su usluge odabira i uvođenja odgovarajućeg CAD/CAM/CAE/PLM rešenja, konsultacija vezanih za procese kompanije, do konsultantskih usluga o sveobuhvatnim poslovnim rešenjima. CADCAM Data je ovlašćeno zastupništvo Dassault Systemes za rešenja CATIA, ENOVIA, DELMIA, SIMULIA, 3DVIA i revolucionarne, inovativne poslovne platforme 3DEXPERIENCE.

Zbog povećanja obima posla, CADCAM Data proširuje svoj tim i raspisuje konkurs za sledeće radno mesto:

PLM implementator (m/ž)

Mesto zaposlenja: Beograd

Opis posla:

  • Prepoznavanje potreba klijenata, mapiranje i definisanje odgovarajućeg rešenja sa prikazom prednosti
  • Izrada projekta implementacije, vođenje projekta implementacije i implementacija PLM/PDM rešenja
  • Obuka klijenta i praćenje u radu sa PLM/PDM rešenjem
  • Priprema i održavanje prezentacija i demonstracija, radionica i seminara
  • Pružanje tehničke podrške sektoru Prodaje u cilju što boljeg sagledavanja potreba klijenata
  • Pružanje tehničke podrške klijentima

Uslovi:

  • Odgovornost, samostalnost, samoinicijativnost, pouzdanost, kreativnost i proaktivnost u radu, multidisciplinarnost i želja za konstantnim usavršavanjem
  • Visoka stručna sprema (tehnički fakultet)
  • Iskustvo u korišćenju ili implementaciji PLM/PDM sistema
  • SQL server i baze podataka,
  • Visok nivo informatičke pismenosti koja podrazumeva napredno snalaženje u Windows okruženju i napredno korišćenje Microsoft Office aplikacija kao što su Word, Excel, PowerPoint i Outlook.
  • Aktivno znanje govornog i pisanog engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Spremnost na putovanja u zemlji i inostranstvu
  • Spremnost na rad pod pritiskom

Prednost će imati kandidati koji ispunjavaju i neki od sledećih uslova:

  • Poznavanje softverskog rešenja CATIA V5 i/ili SolidWorks
  • Poznavanje nekog drugog CAD softvera (Inventor, Creo, NX, Solid Edge itd.)
  • Poznavanje bilo kog ECAD softvera (Mentor Graphics, Altium, EPLAN itd.)
  • Poznavanje nekog programskog jezika
  • Rad sa skriptovima
  • Iskustvo u radu i integraciji sa ERP sistemima

Zaposlenima nudimo:

  • Profesionalnu obuku i usavršavanje sa međunarodnim sertifikatima
  • Dobre uslove rada i stimulativna primanja
  • Mogućnost da sarađujete sa renomiranim svetskim softverskim kompanijama
  • Rad sa najsavremenijim tehnološkim softverskim rešenjima koja se koriste u vrhunskim svetskim kompanijama poput Airbus, Boeing, PSA grupacije itd.
  • Mogućnost napredovanja u poslu, kroz napredovanje i rast kompanije
  • Kreativan i raznovrstan posao
  • Mogućnost stalnog zaposlenja

Ukoliko želite da se pridružite našem timu, pošaljite CV i motivaciono pismo u elektronskoj formi, najkasnije do 16.12.2018.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor. Ostalim kandidatima zahvaljujemo na ukazanom poverenju i prijavi.

    CADCAM Data je članica CADCAM Group, vodećeg ponuđača PLM rešenja i usluga u Jugoistočnoj Evropi. Naš tim visokoobrazovanih inženjera i eksperata pruža usluge PLM savetovanja, projektovanja i implementacije poslovnih rešenja, usluge na području projektovanja proizvoda, poslovnih integracija u preduzećima i obrazovanja u CAD projektovanju, CAM tehnologiji, CAE inženjeringu i mehatronici. U ponudi su usluge odabira i uvođenja odgovarajućeg CAD/CAM/CAE/PLM rešenja, konsultacija vezanih za procese kompanije,…

    Direktan link do oglasa