Konkurs je istekao.

PR menadžer

Taramount film

Beograd

29.03.2017.

Distributerska kuća Taramount film

Potreban nam je:

PR menadžer

Beograd

na određeno vreme (zbog porodiljskog odsustva)

Opis posla:

  • osmišljavanje i koordinacija svih PR aktivnosti (ciljevi, planovi, taktike)
  • obezbeđivanje optimalnih pozicija u medijima (print, on line, TV)
  • svakodnevna komunikacija sa medijima
  • organizacija press konferencija
  • kreiranje press materijala
  • organizacija i koordinacija promotivnih događaja (premijere, promocije itd)
  • kreiranje sadržaja za društvene mreže u skladu sa ciljnom grupom (Facebook, Instagram, Twitter)
  • praćenje, analiza social media trendova, implementacija najboljih iskustava
  • optimizacija kompanijske web stranice

Uslovi:

  • VSS marketinškog ili društvenog smera
  • radno iskustvo: 3 godine na istim i sl. poslovima (poželjno u oblasti kulture)
  • dobro poznavanje društvenih mreža
  • odlično znanje engleskog jezika i srpskog pravopisa
  • napredno poznavanje rada na računaru
  • izvrsnost u pismenom i usmenom izražavanju i javnom nastupu
  • profesionalnost, sklonost timskom radu, organizacijske sposobnosti, snalažljivost i samostalnost
  • vozačka dozvola B kategorije

Očekujemo pre svega ljubitelja filma i bioskopa, samoinicijativnu, energičnu i kreativnu osobu izrazitih komunikacijskih i prezentacijskih veština koja bi se s punom odgovornošću i entuzijazmom pridružila našem uigranom timu.

CV poslati elektronskim putem najkasnije do 29.03.2017.

Kandidati koji uđu u uži izbor, biće kontaktirani.

    Konkurs je istekao.

    Taramount film d.o.o. Beograd

    Taramount film d.o.o. je započeo s radom 1. juna 2004. godine. Deo je grupacije koja svojom distributerskom delatnošću pokriva region bivše Jugoslavije i Albaniju. Od svog nastanka do danas, Taramount film d.o.o. se bavio distribucijom filmova u svim njenim segmentima. Počev od bioskopske gde je ekskluzivni bioskopski distributer američkih studija Walt Disney, Universal Pictures Intl. i Paramount Pictures Intl, kao i distribucije domaćih i nezavisnih filmova, a to obuhvata kompletni plasman od bioskopa…

    Direktan link do oglasa