Univerexport je jedan od vodećih trgovinskih lanaca na teritoriji Vojvodine.

U proteklih 27 godina stvoreno je prepoznatljivo ime.

Univerexport je svoju delatnost razgranao kroz široku prodajnu mrežu i prodajne objekte koji su prepoznatljivi po asortimanu, kvalitetnoj usluzi i uvek pristupačnim cenama.

Usled proširenja obima posla nudimo Vam mogućnost da postanete deo našeg uspešnog tima na poziciji:

PTT Službenik

Subotica

Opšti uslovi:

  • IV stepen stručne spreme – bilo koji smer
  • Obavljena obuka za rad u PTT sistemu

Opis posla:

  • Vrši evidenciju kroz sve službene knjige (dolaska, odlaska na posao, primopredaja ključeva kase), zaduženje poštanskim žigom, novcem glavne blagajne, pomoćne blagajne
  • Obavlja pismonosne, paketske usluge i prijem post-expressa, telegrama i paketa
  • Obavlja uplate i isplate sa tekućih računa, naplatu računa (komunalne usluge, telefonski računi, računi mob.telefonije i dr)
  • Vrši uplate i isplate uputnica (poštanske i elektronske)
  • Vrši prodaju poštanskih vrednosnica (poštanske markice i koverte)
  • Vrši evidenciju prodaje poštanskih vrednosnica kroz fiskalnu kasu
  • Na kraju radnog dana vrši otpremu svih vrsta primljenih pošiljaka
  • Sravnjuje i arhivira dokumenta na kraju radnog dana, koji su primljeni tokom smene
  • Vrši predaju novčanih sredstava i odlaže ih u sef
  • Rešava reklamacije nastale u svom radu

Tražimo osobu koja je:

  • Odgovorna, efikasna i posvećena
  • Ima razvijene komunikacijske veštine
  • Samostalna u radu
  • Dobro funkcioniše u timu

Tražimo pozitivne, dinamične, vredne osobe, spremne da učestvuju u izgradnji savremenog koncepta pružanja usluga našim krajnjim potrošačima.

Ukoliko želite da se odazovete na izazov, konurišite za posao popunjavanjem on-line formulara sa obaveznom naznakom radnog mesta - PTT Službenik Subotica.

Rok za konkurisanje: 19.07.2018.

Znate li nekog ko bi bio odličan za ovaj posao? Prosledite mu oglas!

Preporučite oglas

Pozdrav ,

je nakon pregleda oglasa na sajtu Poslovi.infostud.com poželeo/la da vam preporuči ovaj oglas jer smatra da bi vam on mogao biti interesantan.

Kako biste videli o kom oglasu je reč, kliknite na: PTT Službenik

Komentar za Poslovi.infostud.com

Prijava problema, predlozi i sugestije

Ovaj formular je namenjen isključivo za komentare na rad Poslovi.infostud.com. Na komentare namenjene poslodavcima ne možemo da odgovorimo. Ukoliko želite da se obratite poslodavcu, koristite kontakt podatke iz samog oglasa.

Štampa

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Koliko ste zadovoljni dobijenim informacijama:

o kompaniji?

o uslovima za ovu poziciju?

o zadacima za ovu poziciju?

o tome šta poslodavac nudi?

Ocenite

Ocenjivanje oglasa je anonimno

Upoznaj poslodavca Univerexport

Univerexport je vodeći domaći maloprodajni lanac na teritoriji Srbije. U proteklih 25 godina stvoreno je prepoznatljivo ime, koje se vezuje za kvalitetnu uslugu, širok asortiman i uvek pristupačne cene. Sa ciljem da najbolji proizvodi i najpovoljnije cene, iz domaće i inostrane ponude, neprekidno budu dostupni svakom kupcu razvijena je prodajna mreža koja danas, kao grupacija Univerexport, prelazi broj od 120 maloprodajnih objekata.Univerexport, sa svojim zavisnim preduzećima, ima preko…

Detaljnije... Ostali oglasi ove kompanije

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.