Konkurs je istekao.

Pekar

Pan-pek d.o.o.

Zagreb (Hrvatska)

09.11.2019.

500,00 EUR (minimalna neto zarada) ugovor puno radno vreme

PAN-PEK d.o.o. vodeće je poduzeće u proizvodnji pekarskih i slastičarskih proizvoda.

Višegodišnje iskustvo, ustrajnost na kvaliteti proizvoda uz umijeća naših stručnjaka, omogućilo je Pan-peku vodeću poziciju na tržištu.

Ako želite raditi u dinamičnoj sredini u kojoj se cijeni pošteni rad i predanost poslu mi smo poslodavac po Vašoj mjeri. Obzirom na stalan rast u potrazi smo za novim zaposlenicima kojima u pekarskom sektoru nudimo najbolja primanja.

Potreban nam je:

Pekar (m/ž)

Opis posla:

  • izrada pekarskih proizvoda prema tehnološkom postupku i zadanoj recepturi
  • rad na proizvodnim linijama prema tehnološkom postupku
  • priprema svih potrebnih sredstava i sirovina za neometano odvijanje proizvodnje pekarskih proizvoda

Uvjeti:

  • SSS/KV prehrambenog smjera ili NKV uz višegodišnje radno iskustvo
  • odgovoran pristup poslu
  • spremnost na timski rad

što nudimo:

  • ishođenje radne dozvole
  • plaćene troškove liječničkog pregleda i sanitarne iskaznice
  • minimalnu neto plaću u iznosu od 500 EUR
  • osiguran smještaj
  • naknadu za obrok na loyalty kartici u vrijednosti od 40 EUR
  • plaćeni troškovi gradskog prijevoza u vrijednosti od 48 EUR
  • ugovor o radu na duže vrijeme s mogućnošću zasnivanja stalnog radnog odnosa
  • plaćene dodatke za rad nedjeljom i praznikom

Adresa: Planinska 2c, 10 000 Zagreb

Rok za konkurisanje: 09.11.2019.

    Direktan link do oglasa