Konkurs je istekao.

Personalni asistent direktora

Aleksandar MN

Beograd

30.05.2019.

Tražimo visoko motivisane i odgovorne kandidate za sledeću poziciju sa sedištem u Beogradu:

PERSONALNI ASISTENT DIREKTORA

Beograd

Opis poslova:

  • Koordinira radom kabineta direktora i obavlja poslove po nalogu direktora;
  • Sprovodi prijem stranaka;
  • Vodi planer aktivnosti;
  • Priprema i obavlja usmenu i pismenu korespodenciju sa različitim institucijama na zahtev direktora;
  • Vodi poslovnu korespodenciju sa partnerima u zemlji i inostranstvu;
  • Odgovoran je za organizovanje internih i eksternih sastanaka u Kabinetu i priprema materijale za iste;
  • Pomaže direktoru oko izvršavanja njegovih dužnosti;
  • Obavlja sve radnje u vezi sa putovanjima direktora u zemlji i inostranstvu;
  • Obavlja sve poslove vezane za nesmetan rad Kabineta direktora.

Uslovi:

  • Srednja ili viša stručna sprema – prednost imaju kandidati iz oblasti ekonomije ili prava;
  • Dobro poznavanje MS office-a;
  • Znanje i sposobnost da uspešno obavlja navedene aktivnosti;
  • Obavezno visok stepen znanja engleskog jezika;
  • Sposobnost izvršavanja više zadataka istovremeno;
  • Komunikativnost, diskretnost, samoinicijativnost, odgovornost.

Osobine:

  • Tačnost, ažurnost, sistematičnost;
  • Sposobnost vešte verbalne i pisane komunikacije;
  • Dobre organizacione sposobnosti;
  • Samostalnost u radu;
  • Prilagodljivost i sposobnost rada pod pritiskom;
  • Orijentisanost prema postizanju rezultata.

Nudimo:

  • Mogućnost zaposlenja na neodređeno vreme;
  • Prijatno radno okruženje;
  • Mogućnost učenja i stručnog usavršavanja;
  • Stimulativnu zaradu.

Ukoliko ste zainteresovani za poziciju i Vaš profil odgovara navedenim kriterijumima, pozivamo Vas da pošaljete biografiju sa slikom.

Samo kandidati koji uđu u najuži izbor će biti kontaktirani.

Rok za konkurisanje: 30.05.2019.

    • Tetovska 44, Beograd, Srbija
    • PIB: 100206847
    • Matični broj: 06701051

    Direktan link do oglasa