Konkurs je istekao.

Personalni trener

Spa&Wellness centar Katharsisspa

Bečići (Crna Gora)

04.03.2015.

sezonski puno radno vreme

Spa&Wellness centar "Katharsisspa", koji posluje u okviru ekskluzivnog hotela Bellevue u Bečićima, oglašava sljedeće slobodno radno mjesto:

Personalni trener u Spa&Wellness centru

(sezonski posao, period: mart - oktobar)

Glavna zaduženja:

  • Davanje tačnih i preciznih informacija koje gost traži o Spa&Wellness centru
  • Briga o urednosti i higijenskim uslovima u prostorima za pružanje usluga
  • Uključuje sprave i prati ispravnost istih, demonstrira upotrebu sprava
  • Organizuje personalni trening u skladu sa zahtjevima gosta
  • Priprema sadržaje za korišćenje i tokom dana kontroliše održavanje čistoće prostora u teretani, zoni sauna, oko bazena i u zoni za relaksaciju
  • Vodi računa o svim formularima - posebno o broju korisnika usluga u određenom vremenu
  • Izvještava nadređene o prijedlozima i reklamacijama gostiju
  • Obavlja i ostale poslove prema nalogu menadžera centra

Potrebno obrazovanje, iskustvo, vještine i sposobnosti:

  • VSS – fakultet za sport i fizičko vaspitanje
  • Minimalno radno iskustvo od 2 godine na istom ili sličnom radnom mjestu
  • Sposobnost lakog komuniciranja sa gostima, samoinicijativa i samostalnost u radu
  • Aktivno znanje dva strana jezika (njemački, francuski ili engleski jezik)

Ukoliko ispunjavate gore navedene uslove, molimo Vas da aplicirate putem sajta Poslovi.infostud.com. Ako imate dodatna pitanja vezana za konkurs, obratite se kompaniji Career team Gi Group Company koja vodi selekcioni proces (+382 20 665 555, od 8 do 16 h). Zahvaljujemo Vam se za interesovanje za rad u našem centru (https://www.facebook.com/katharsisMe).

Rok za konkurisanje: 04.03.2015.

    Direktan link do oglasa