Konkurs je istekao.

Jumanji Pizzeria je moderno opremljena i savremeno organizovana kombinacija picerije i caffebar-a, prijatnog ambijenta i enterijera vedrih boja. Kao takva predstavlja savršeno mesto gde ćete sa razlogom sa Vašim najbližima provesti nezaboravne i najlepše trenutke odmora ili zabave. Zahvaljujući specijalitetima naše kuhinje, prijatnoj atmosferi, ljubaznom i profesionalnom osoblju sigurno ćete poželeti da nas opet posetite.

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Pica majstor

Subotica

Opis posla:

  • pripremanje jela prema utvrđenim standardima i normativima
  • kontrolisanje namirnica (rokova, načina skladištenja i sl.)
  • pridržavanje propisanih normativa, receptura i primenjivanje istih u radu
  • održavanje higijene radnog prostora

Nudimo:

  • prijava u stalni radni odnos
  • isplata zarade 10-og u mesecu za prethodni mesec
  • rad u prijatnom okruženju
  • stimulativna zarada uz mogućnost napredovanja

Rok za konkurisanje: 08.09.2018.

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Koliko ste zadovoljni dobijenim informacijama:

o kompaniji?

o uslovima za ovu poziciju?

o zadacima za ovu poziciju?

o tome šta poslodavac nudi?

Ocenite

Ocenjivanje oglasa je anonimno

Upoznaj poslodavca Jumanji Bowling Centar

BOWLING CENTAR JUMANJI je opremljen najmodernijom bowling opremom koja Vam omogućava jedinstveni doživljaj ove zanimljive igre. Objekat se nalazi na Prozivci, Nade Dimić 7 u Subotici i u ponudi se nalazi i picerija, caffe bar kao i 8 najsavremeniji bowling staza.

Detaljnije...

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.