Konkurs je istekao.

Sistem administrator

Plavigor

Beograd

14.09.2019.

Plavigor agencija za tehničko održavanje personalnih računara na terenu

Potrebna osoba na poziciji:

Beograd

Opis poslova u kratkim crtama:

  • rad isključivo na terenu na teritoriji grada Beograda;
  • uočavanje i rešavanje problema na pasivnoj i aktivnoj računarskoj opremi;
  • instaliranje operativnih sistema, upravljačkih programa, aplikativnog softvera i perifernih uređaja;
  • instaliranje i podešavanje mrežnih uređaja;
  • konfigurisanje i praćenje dogovorenih bekap procedura;
  • podrška klijentima telefonom i programima za pomoć na daljinu.

Neophodni uslovi:

  • iskustvo u IT administraciji minimum tri godine;
  • napredni nivo poznavanja računarskog hardvera;
  • napredni nivo poznavanja Microsoft operativnih sistema;
  • srednji nivo poznavanja mrežnih tehnologija;
  • osnovni nivo poznavanja Linux operativnih sistema.

Poželjne veštine:

  • iskustvo u MS domenskim okruženjima;
  • iskustvo u VMware i MS virtuelizaciji servera;
  • iskustvo u konfigurisanju MikroTik uređaja;
  • posedovanje MS sertifikata kao dokaz teoretskog znanja;
  • spremnost na prekovremeni rad.

Nivo obrazovanja:

  • Minimum: IV stepen - SSS srednja škola (4 godine);
  • Maksimum: VII-1 stepen - VSS visoka stručna sprema.

 Rok za konkurisanje: 14.09.2019.

    Konkurs je istekao.

    Plavigor

    • Petra Martinovića 22, Beograd, Srbija
    • PIB: 104839103
    • Matični broj: 60539847

    Direktan link do oglasa