Pomoćni radnik - magacioner

Beaconhouse d.o.o.

Beograd, Ratka Mitrovića 153

05.03.2021.

ugovor puno radno vreme 1. smena

Planeta guma je jedna od vodećih kompanija na tržištu u maloprodaji autoguma svih vrsta.

Kompanija je osnovana 2007. godine, iz godine u godinu beleži stabilan rast i razvoj poslovanja.

Planet Tyres članica je VULCO-a, specijalizovana za prodaju pneumatika svih vrsta, auto delova i opreme, kao i za usluge redovnog i vanrednog servisiranja svih vozila.

Zahvaljujući najsavremenijoj opremi auto servisa i profesionalnom odnosu, firma je postala pouzdan partner svojim korisnicima u obezbeđenju rezervnih auto delova i održavanju vozila.

Naša misija je kontinuirano praćenje potreba naših klijenata, edukacija i stručno usavršavanje našeg tima u cilju pružanja što kvalitetnije usluge našim poslovnim partnerima.

Za potrebe pružanja brze i kvalitetne usluge klijentima i pospešivanje prodaje, potreban nam je iskusan i motivisan kandidat na poziciji:

POMOĆNI RADNIK-MAGACIONER

Zaduženja:

·         Kontrola prijema i izdavanje robe u skladu sa internom procedurom i pravilima rada

·         Priprema i izdavanje robe iz magacina vulkanizerima i mehaničarima u radionici

·         Odlaganje i smeštaj robe

·         Provera kvaliteta i količine primljene robe

·         Vođenje računa o svim pratećim dokumentima koji idu uz robu

·         Evidentiranje robe

·         Briga o odrzavanju higijene magacinskog prostora

·         Poštovanje procedura i radnih uputstava

Uslovi:

·         Minimalno SSS

·         Poželjno radno iskustvo u obavljanju istih ili sličnih poslova

·         Odgovornost, pedantnost i preciznost u radu

·         Sposobnost samostalnog rešavanja problema

·         Vozačku dozvolu B kategorije

Nudimo:

·         Redovna primanja

·         Rad u uspešnom i perspektivnom okruženju uz mogućnost napredovanja u poslu

·         Radni odnos

·         Dinamičnu radnu atmosferu

Ukoliko ovu poziciju prepoznajete kao šansu da ostvarite svoje profesionalne ciljeve, i ispunjavate kriterijume, molimo Vas da svoju biografiju dostavite elektronskim putem uz zagarantovanu diskreciju.

Rok za prijavu: 05.03.2021. godine

Zahvaljujemo se svim kandidatima na interesovanju i prijavi, zadržavamo diskreciono pravo da kontaktiramo kandidate koji uđu u uži izbor.

Dostavljanjem prijave kandidat daje pristanak da kompanija njegove lične podatke obrađuje u postupku selekcije u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti.

  • Srbija, Beograd, Skender Begova 53b/I/3, Beograd
  • PIB: 106611986
  • Matični broj: 20644214

Direktan link do oglasa