Konkurs je istekao.

Pomoćni radnik

Rasina d.o.o.

Beograd - Mali Požarevac

03.10.2019.

Preduzeće: Rasina d.o.o. preduzeće za montažu instalacija

Adresa: Srećka Jovanovića 51a, 11235 Beograd-Mali Požarevac
PIB: 100005801

Preduzeće RASINA je osnovano 1996. godine sa sedištem u Beogradu. Osnovne delatnosti preduzeća su: proizvodnja i prodaja poliesterskih i metalnih plastificiranih mernih i razvodnih ormara, trgovina ostalim elektromaterijalom domaćih i inostranih proizvođača, proizvodnja grebenastih prekidača u saradnji sa poljskim preduzećem APATOR s.a. projektovanje i šemiranje razvodnih ormara, Projektovanje elektro-instalacija i izvođenje elektro radova.

Zbog proširenja obima poslovanja raspisujemo konkurs za radno mesto:

5 izvršilaca
Lokacija posla: u okviru firme, adresa: Srećka Jovanovića 51a, 11235 Beograd-Mali Požarevac

Uslovi:

  • Nivo obrazovanja: srednja stručna sprema (III ili IV stepen)
  • Radno iskustvo: nije obavezno

Opis posla:

  • Rad u radionici i proizvodnji

Nudimo:

  • Redovnu platu, dobre uslove rada

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoj CV elektronskim putem.

Kontakt telefon:

Rok za konkurisanje: 03.10.2019.

    Preduzeće RASINA je osnovano 1996.godine sa sedištem u Beogradu. Osnovne delatnosti preduzeća su: Projektovanje elektro-instalacija i izvodjenje elektro radova. Projektovanje i šemiranje razvodnih ormara Proizvodnja elektro opreme.

    Direktan link do oglasa