Konkurs je istekao.

Pomoćni radnik/radnica u kuhinji

Montvision d.o.o.

Kopaonik

11.09.2019.

ugovor puno radno vreme dostupno studentima

GORSKI HOTEL AND SPA je ekskluzivni hotel u samom centru Kopaonika. Trenutno smo u potrazi za kandidatima koji su motivisani da postanu deo našeg tima, kompanije Montvision d.o.o, Kopaonik, u okviru koje hotel Gorski posluje.

Konkurs je otvoren za sledeću poziciju:

Kopaonik, više izvršilaca

Opis posla

  • Obavlja poslove pripremanja sirovina za kuvanje jela
  • Vodi računa o ispravnosti i roku trajanja namirnica
  • Zadužen je za korišćenje sredstava higijenske zaštite
  • Održava higijenu  kuhinje i pomoćnih kuhinjskih prostorija uz vođenje evidencije o čišćenju
  • Održavanje čistih i urednih radnih površina u svakom trenutku
  • Obavlja i druge poslove po nalogu Šefa kuhinje ili zamenika Šefa kuhinje i Kuvaru kojima pripada

Uslovi za zasnivanje radnog odnosa

  • Osnovno ili srednje obrazovanje
  • Nije potrebno prethodno iskustvo
  • Urednost, marljivost, odgovornost
  • Precizan i brz rad
  • Održavanje higijene na zavidnom nivou

Poslodavac nudi

  • Mogućnost zaposlenja za stalno
  • Prijava na zdravstveno i socijalno osiguranje od prvog dana rada
  • Mogućnost učenja i napredovanja
  • Mogućnost dogovora sa poslodavcem o svim bitnim pojedinostima

Kontakt:

Rok za konkurisanje: 11.09.2019.

    Konkurs je istekao.

    Montivision d.o.o.

    • 36354 Raška, Srbija
    • PIB: 109623085
    • Matični broj: 21212610

    Direktan link do oglasa