Konkurs je istekao.

Pomoćni radnik/radnica u kuhinji

O'brock

Beograd

14.02.2020.

ugovor puno radno vreme dostupno studentima dostupno osobama sa invaliditetom

Potreban/na nam je:

(više izvršilaca)
(mesto rada Beograd na vise lokacija)

Opis posla:

  • Rad na pripremi hrane, seckanje namirnica
  • Obavlja sve poslove vezane za održavanje higijene kuhinjskih prostorija i sredstava za rad
  • Svakodnevno upotrebljava mašine za pripremu povrća
  • Učestvuje u pripremi povrća za svakodnevnu upotrebu
  • Vrši pranje posuđa
  • Priprema sve vrste salata prema jelovniku
  • Nije neophodno prethodno iskustvo rada u restoranima

Nudimo:

  • Dobre uslove rada
  • Fiksnu, zagarantovanu i redovnu mesečnu zaradu uz stimulaciju i bonuse
  • Rad za stalno – prijavu na penziono i socijalno osiguranje
  • Rad po smenama (opcioni rad, dogovor oko smena)
  • Mogućnost razvoja i napredovanja

Očekujemo:

  • Ozbiljne, odgovorne i vredne osobe
  • Pozitivnu energiju
  • Motivisanost za rad
  • Izraženu komunikativnost

Menadžment i zaposleni restorana O'Brock posvećeni su očuvanju jedinstvene tradicije ovog restorana i pružanju apsolutnog uživanja u obrocima našim gostima. Veoma cenimo sposobnosti i znanje naših zaposlenih i trudimo se da članovi našeg tima rade u prijatnoj atmosferi i da napreduju na ličnom i profesionalnom planu uz ekonomsku sigurnost, što je ključno za dugoročni uspeh celog tima, ostvarivanje zajedničkih rezultata i poslovanje restorana.

Prijavu na konkurs možete izvršiti kontaktom na broj telefona  ili slanjem biografije elektronski.

Rok za konkurisanje: 14.02.2020.

    Konkurs je istekao.

    O'BROCK

    • STANKA PAUNOVIĆA-VELJKA 78, Beograd, Srbija
    • PIB: 106819227
    • Matični broj: 20686839

    Direktan link do oglasa