Konkurs je istekao.

Poslastičar/Poslastičarka

Studentska i omladinska zadruga Bulevar

Beograd

04.12.2021.

ugovor puno radno vreme dostupno studentima

Omladinska zadruga Bulevar ima najveću ponudu poslova za studente i nezaposlena lica. Preko omladinske zadruge možete pronaći oglas za posao u svim gradovima R. Srbije i to: Beograd, Novi Sad, Niš, Kragujevac, Kraljevo, Čačak i ostale velike gradove u Srbiji. Za poslodavca iz Beograda tražimo studente za obavljanje privremenih i povremenih poslova na radnom mestu: Poslastičar/Poslastičarka

Opis posla:
-Potrebni studenti do 26 godina i nezaposlena lica do 30 godina
-Sektor hrane i pića
-Obavljanje poslova proizvodnje kolača, torti i ostalih proizvoda
-Vođenje računa o ispravnosti i roku trajanja namirnica
-Odgovornost implementacije i kontrole primene svih propisanih normativa u radu
-Izvršavanje ostalih konkretnih poslova po nalogu direktno nadređenog/nadređene

Uslovi rada:
-Srednje obrazovanje u trajanju od 3 ili 4 godine (3 ili 4 nivo NOKS-a) ugostiteljske, turističke ili kulinarske struke i druge vrste
-Najmanje 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima

Konkurs je istekao.

Omladinska i studentska zadruga Bulevar

Omladinska i studentska zadruga Bulevar u vršenju svoje osnovne delatnosti  i ostvarivanju svojih ciljeva, zapošljavanje radnika i  objavljivanja oglasa za posao, ostvaruje saradnju sa preko 600 aktivnih poslodavaca na teritoriji Republike Srbije. U skladu sa važećim Zakonom o zadrugama, Omladinska zadruga Bulevar, na organizovan način obezbeđuje zadrugarima obavljanje privremenih i povremenih poslova kao i zapošljavanje kod privrednih subjekata u skladu sa propisima kojima se…

Direktan link do oglasa