Konkurs je istekao.

Poslovna sekretarica/sekretar (administrator)

ERG d.o.o.

Novi Beograd

20.04.2019.

ERG d.o.o. je ekskluzivni uvoznik i distributer VOX Electronics proizvodnog asortimana.

Više od 15 godina uspešno poslujemo u Srbiji i inostranstvu i predstavljamo jednog od lidera u prodaji iz oblasti potrošačke elektronike.

Pozicija:

U skladu sa razvojem i potencijalima kompanije, oglašavamo potrebu za poziciju poslovne sekretarice/sekretara (administrator).

Kao uspešan profesionalac, Vi ćete biti zaduženi za odgovaranje na pozive, uzimanje poruka i upravljanje prepiskom unutar kompanije kao i sa spoljnim partnerima. Takođe ćete biti zaduženi za organizovanje i servisiranje sastanaka uz izradu dnevnog reda i vođenje zapisnika.

Efikasne pismene i verbalne komunikacione veštine i visok nivo pažnje posvećene detaljima su važni ključevi uspeha u ovoj ulozi.

Uslovi:

  • Poznavanje poslovne dokumentacije i osnove računovodstva
  • Administrativne veštine pisanja i izveštavanja (poslovna korespondencija)
  • Izražena veština organizacije i prezentacije
  • Kompetentnost u Microsoft aplikacijama - Word, Excel, Outlook, Power Point
  • Vrhunske interpersonalne veštine - strpljivost, ljubaznost, profesionalnost
  • Odlično znanje engleskog jezika

Osnovna zaduženja:

  • Odgovaranje na pozive, uzimanje poruka i upravljanje prepiskom
  • Organizovanje i servisiranje sastanaka (izrada dnevnog reda i vođenje zapisnika)
  • Upravljanje bazama podataka I sistemom arhiviranja
  • Implementaciju novih procedura i administrativnih sistema
  • Organizovanje konferencija, telekonferencija i putovanja
  • Održavanje inventara kancelarijskog materijala i kontrola zaliha istog
  • Sastavljanje pisama i drugih dokumenata
  • Opšte kancelarijske dužnosti

Ostalo:

  • Obavljanje posla u poslovnom sedištu u Novom Beogradu
  • Prijava u radni odnos

Prijave sa kratkom biografijom poslati u roku od 15 (petnaest) dana od dana objavljivanja konkursa elektronski.

Prijave koje ne odgovaraju kvalifikacijama neće biti obrađivane.

U procesu selekcije kandidati neće biti neposredno niti posredno diskriminisani u odnosu na zdravstveno stanje, odnosno invalidnost, pol, boju kože, starost, nacionalnu pripadnost, veroispovest, bračni status, seksualno ili političko opredeljenje, članstvo u različitim organizacijama ili neko drugo lično svojstvo.

 Rok za konkurisanje: 20.04.2019.

    Konkurs je istekao.

    ERG d.o.o.

    • Radnička 11, 22310 Šimanovci, Srbija
    • PIB: 103034716
    • Matični broj: 17493060

    Direktan link do oglasa