Konkurs je istekao.

Poslovni administrator

Novius d.o.o.

Beograd

16.06.2023.

Preduzeće “Novius d.o.o. Beograd-Zvezdara” osnovala je grupa iskusnih građevinskih i saobraćajnih inženjera u martu 2017. godine. Od tada preduzeće radi u oblasti putnog inženjerstva, saobraćajnog planiranja i projektovanja, bezbednosti saobraćaj kao i oblasti stručnog nadzora na izgradnji puteva.

U skladu sa unapređenjem poslovanja, preduzeće “Novius d.o.o. Beograd-Zvezdara” oglašava potrebu za prijem na radno mesto:

Opis posla i radnih zadataka:

  • Planiranje i koordinacija administrativnim procesima rada kancelarije Društva
  • Pružanje administrativne podrške rukovodiocima
  • Ažuriranje i arhiviranje poslovne dokumentacije Društva
  • Saradnja sa knjigovođom, poslovnim bankama i državnim organima
  • Priprema knjigovodstvene dokumentacije i dostavljanje iste na knjiženje
  • Vođenje blagajne Društa i sastavljanje iste
  • Pripremanje faktura
  • Organizaciju službenih putovanja u zemlji i u inostranstvu
  • Obračunavanje službenih putovanja
  • Tehnička organizacija i realizacija poslovnih sastanaka i prijem stranaka
  • Evidentiranje ulazne i izlazne korespondencije
  • Rukovanje korespondencijom, e-mailom i telefonskim pozivima
  • Komunikaciju sa poslovnim partnerima
  • Vođenje zapisnika na poslovnim sastancima
  • Izveštavanje o sprovedenim aktivnostima

 Uslovi za kandidate:

  • Minimum dve godine iskustva na sličnoj poziciji
  • Obavezno znanje engleskog jezika
  • Aktivno iskustvo u radu sa računarima
  • Aktivno korišćenje MS Office paketa, pre svega Word i Excel
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije

 Lične sposobnosti kandidata:

  • Sklonost ka daljem stručnom usavršavanju
  • Poštovanje saradnika i članova tima
  • Posvećenost i sklonost ka timskom radu
  • Savesnost u obavljanju posla
  • Efikasno planiranje i organizacija rada
  • Prepoznavanje prioriteta u procesu ispunjenja cilja
  • Analitičnost, sistematičnost i tačnost u radu

Nudimo:

  • Stabilno zaposlenje na osnovu ugovora o radu sa punim radnim vremenom
  • Rad u dinamičnom i pozitivnom okruženju
  • Mogućnost napredovanja i ličnog razvoja
  • Mogućnost za profesionalne obuke
  • Dobru i sigurnu zaradu

Kandidati koji žele da postanu deo našeg tima i ispunjavaju navedene uslove mogu da pošalju svoju radnu biografiju u kojoj obavezno treba da stoji adresa elektronske pošte za kontakt. U slučaju da kandidat želi da navede i kratak opis svojih očekivanja, molimo vas da to uradite u posebnom pdf dokumentu.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor, najkasnije 15 dana nakon isticanja oglasa za radno mesto.

    • Brsjačka 18, Beograd, Srbija
    • PIB: 109948058
    • Matični broj: 21272787

    Direktan link do oglasa