Konkurs je istekao.

Poslovni administrator

Poslovni plan d.o.o.

Beograd

28.09.2018.

Poslovni Plan d.o.o. je kompanija koja se bavi konsultantskim aktivnostima iz oblasti poslovanja i ostalog upravljanja. Naš cilj je da obezbedimo kontinuiranu eksternu podršku kompanijama, vodeći računa o njihovim konkretnim zahtevima i potrebama. Našem timu je potrebna osoba za sledeću poziciju:

Beograd

Opis posla:

  • Ažuriranje elektronskih dokumenata
  • Sastavljanje ugovora i druge dokumentacije
  • Priprema knjigovodstvene dokumentacije
  • Izrada i dostavljanje elektronskih izveštaja klijentima

Uslovi:

  • SSS – isključivo ekonomska ili pravno-birotehnička škola
  • Slepo kucanje
  • Odlično znanje MS Excel-a i MS Word-a
  • Želja za učenjem i napredovanjem
  • Razvijene pismene i usmene veštine komunikacije

Nudimo:

  • Dinamičan posao
  • Radno vreme od 8-16 časova
  • Obavljanje posla u sedištu kompanije
  • Mogućnost stalnog zaposlenja
  • Početna neto zarada: 30.000 dinara
  • Mogućnost napredovanja

Ukoliko smatrate da ste Vi prava osoba za ovu poziciju i ukoliko Vam odgovaraju uslovi koje nudimo, možete proslediti svoju biografiju elektronskim putem.

Rok za konkurisanje: 28.09.2018.

    Poslovni plan doo posluje od 2012. godine i bavi se finansijskim uslugama: procena finansijskog rizika, izrada specifičnih baza podataka, poslovno-finansijsko savetovanje, poresko savetovanje i računovodstvo.

    Direktan link do oglasa